Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátokat keresek? Ismerkednék...

Barátokat keresek? Ismerkednék új emberekkel.25/L, BP

Figyelt kérdés
Mostanában kissé magányosabb időszakomat élem és eléggé kikerültem a pesti vérkeringésből. Szívesen megismernék 1-2 olyan embert akivel jókat tudnék beszélgetni, akivel eljárhatnék kulturális és mindenféle programra vagy akár bulizni is. Vannak nagyon jó barátaim de velük ritkán van lehetőségem találkozni sajnos.
2013. aug. 16. 23:10
 1/6 anonim válasza:
Add meg a face det privbe és dumálunk 20f
2013. aug. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz.
2013. aug. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2. válaszoló hány éves vagy ?

És köszönöm válaszokat : )

2013. aug. 17. 11:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem kevés barátom van,írhatsz ha gondolod, szeptembertől Pestre járok majd suliba :)


21/L

2013. aug. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Unatkozó idióták kíméljenek. Olyan emberek írjanak akik hasonló helyzetben vannak és szívesen beszélgetnének vkivel .
2013. aug. 17. 14:22
 6/6 anonim válasza:

Szia!


Hasonló helyzetben vagyok én is, szívesen ismerkednék / beszélgetnék veled. 25 éves lány vagyok, főiskolás (jövőre diplomázom) mellette dolgozom. Elég nyitott vagyok, nem az az otthonülő típus, szeretem a jó programokat, bulikat.

Ha van kedved barátkozni, írj :)

2013. aug. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!