Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit írjak neki?

Mit írjak neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki tetszik nekem. Eddig 3x beszéltünk csak és mindig keveset. Most addig oké,hogy ráírok, de miről beszélgessünk? Mit írjak neki? Félek, hogy nem lenne témánk...

15/L



2013. aug. 16. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezgesd arról, hogy mit szeret. Érdeklődj felőle, s akkor megtudod milyen dolgok iránt érdeklődik. :) Lehetséges, hogy mindketten szeretitek azokat a dolgokat. Ha nem, akkor még utána nézhetsz és megismerheted azt, amit ő szeret. :)
2013. aug. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ilyen beszélgetésekre gondoltam, mint valami 25 éves..:(
2013. aug. 16. 16:14
 3/4 anonim válasza:
hát akkor milyenre?Ezt nem értem!előszőr is szerintem légy őszinte ha nem hülye a gyerek ugyis fogja tudni hogy tetszik neked!ha meg már ennyit megteszel utána ő isátveheti az irányítást férfi létére gondolom én :)
2013. aug. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, s eléggé vicces mert még csak 13 éves lány vagyok. :D De milyenre vágysz akkor? >_<

Flörtölni akarsz vele?

13/L

2013. aug. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!