Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mivel kezdjem? Hogyan írjak...

Mivel kezdjem? Hogyan írjak rá? Mi legyen a téma?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy én egy elég barátkozós egyéniség vagyok. Főleg mostanában,hogy a személyes barátaimmal nem igazán érkezek találkozni,neten szeretnék ismerkedni. Persze kizárólag csak barátkozás téren. Próbáltam már ráírni egy számomra szimpatikus emberre de mindig volt probléma. Általában az emberek nem közvetlenek ezért nem tudok témát teremteni. Vagy ha éppen kicsit közvetlenebb mert mondjuk részletesen leírja a napját vagy ilyesmi,akkor pedig nem kérdez vissza,egy idő után én meg kifogyok a kérdésekből. Viszont van olyan ismerősöm akit csak netről ismerek és remekül elvagyunk több mint fél éve. Vele csak úgy jön. Már nagyon bizalmas kapcsolatban vagyunk. Én csinálnám rosszul? Pont a rossz embereket fognám ki? Tulajdonképpen a lényeg az,hogy kíváncsi vagyok,ti hogy kezdenétek ismerkedni.

14/L



2013. jún. 18. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Én szivesen barátkoznék.

67/F

2013. jún. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ha ő nem kérdez vissza, akkor , általában azért, mert nem érdekled őt, annak viszont több oka is lehet.. Én is szívesen ismerkednék veled, gondolod irj privit.
2013. jún. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én nem rajongok azért, ha egy idegen csak úgy rám ír. Ha valaki mondjuk szimpatikus, és arra vetemedek, hogy ráírok, akkor figyelem, hogy ő hogy viszonyul hozzám. De ha látom, hogy a terhére vagyok, akkor hagyom a fenébe. Különben az internetes kapcsolatok többsége felszínes és személytelen, nincs egyetlenegy barátom se, akivel neten ismerkedtem volna...
2013. jún. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A közös téma sokszor nem elég. A legfontosabb, hogy hasonló legyen a humorérzék. :] Tudod, hogy van ez... Van, akivel minden apró marhaságon el tudsz röhögni/dumálni, és van, akivel semmin se. Amúgy pedig mozdulj ki, nyár van, odakint kell ismerkedni. :D


23f

2013. jún. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szóló utolsó kettő kommentelővel,neten elég felületes ismeretségek születnek, aminek semmi jövőjük nincs, tartalmasabb élményeket és barátságokat szerzel ha kint az életben ismerkedsz,és ne legyél szégyenlős, nyugodtan beszélgess az emberekkel,ha vissza is utasítják a kezdeményezésed, udvariassággal minden elsimítható,senki nem fog rád megorrolni,egyébként meg számos oylan hely van o a valóéletben ahol beszédbe elegyedhetsz a neked szimpatikus emberekkel,bevásárlóközpontok,strandok,könyvtárak, cukrászdák terasza,én ezeken a helyeken spontán kezdtem beszélgetni lányokkal,és bár nem lett belőle barátság de néhány percre kellemes időtöltést okoztunk egymásnak!el semm hinnéd némely emberek hogy megtudnak nyilni ha érzik hogy figyelsz rájuk, sok sikert! :)
2013. jún. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!