Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez nem bunkóság...

Szerintetek ez nem bunkóság velem szemben? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben többször is előfordult, hogy amikor barátnőmmel találkozunk, ott van a fiú tesója(véletlen keveredik oda) is és végig vele kell foglalkozni úgymond, ők ketten beszélgetnek én meg fölös harmadiknak érzem magam.A vége felé elszokott menni, de akkor már alig van idő normálisan beszélgetni.Hozzáteszem, hogy 2-3 havonta tudunk csak találkozni mert dolgozunk, ilyenkor jó lenne csak úgy kibeszélni magunkból a dolgokat, de nem lehet, mert végig ott a tesó.Én fogom fel így vagy mások szerint is bunkóság ez velem szemben?27/L

2013. aug. 9. 07:35
 1/7 anonim válasza:
100%
Am nem valószínű hogy ez direkt csinálja vagy is lehet hogy nincs kedve veled társalognia(nem akarlak megbántani) De szerintem beszélhetnél vele hogy most vele szeretnél beszélgetni nem pedig a tésójával.Ha jó barátnőd meg fog érteni :)
2013. aug. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy ő akart most is találkozni, de ahogy találkoztunk már ott is termett a tesó és vele foglalkozott végig, megbeszélték a gondokat amit minden nap megtudnak mert közel laknak egymáshoz, de velem meg nem találkozik olyan sűrűn.Szóval nem értem ezt.
2013. aug. 9. 07:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
az a helyzet,hogy nem vagy te fontos a barinődnek,azért csinálja ezeket veled,
2013. aug. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos meglehet.
2013. aug. 9. 08:23
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy akkor meg minek akar velem találkozni meghogy alig várja, hogy végre beszélgethessünk stb.
2013. aug. 9. 08:25
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát úgy látom csak én látom annak, na mindegy.
2013. aug. 9. 23:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Hali! Szerintem talizzatok máshol, mert ott akkor ezek szerint nem nagyon tudtok beszélgetni:S V hozzátok is mehetne esetleg a barátod:)
2013. aug. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!