Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudok tenni? Hogyan...

Mit tudok tenni? Hogyan tudnék beszélni a fejével? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm vagdossa magát, még nem nagyon brutálisan, de félek hogy rosszabb lesz. Azt mondja ettől jobb lesz, és nem fog drasztikusabb dolgokat tenni, de én tudom hogy ez csak ideiglenes megoldás. Mondtam neki már rengetegszer hogy velem bármikor, bármilyen körülmények között beszélhet, próbálok mindent kitalálni, hogy lebeszéljem, de nem tudom mit tehetnék.

2013. aug. 4. 00:43
 1/1 kyrie válasza:
Gondolom valamilyen trauma éri. Otthoni veszekedések, szerelmi bánat, hasonlók. A legjobb "megoldás" az lenne, ha kiszakadna abból a környezetből, változna az élete, megszűnne a stressz forrása. Egyik bnőm is csinálta régebben, mikor az egyik barátjával volt. Szakítottak, új barátja van, azóta nem csinálja. Legalábbis nem tudok róla, és nem is gondolom, hogy csinálná. De idővel, ha érettebb lesz, talán kinövi :)
2013. aug. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!