Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért mond mindenki mást?

Miért mond mindenki mást?

Figyelt kérdés
Van aki azt mondja h nagyon szép vagyok ( nem csak a barátaim ), de egy-két ember meg azt h csúnya. Az utcán mindig megnéznek, gyakran elkérik a számom stb... És én azt gondolom h tuljadon képpen átlagos vagy egy kicsit szebb vagyok. DE akkor miért mondja az a pár ember h kifejezetten csúnya vagyok??
2013. júl. 22. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A szépség relatív. Nem mindenkinek ugyanaz tetszik.
2013. júl. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
ha tényleg szép vagy akkor azért mondják mert irigyek. de vedd figyelembe azt,hogy minden embernek más a véleménye. nem tetszhetsz mindenkinek, de nem is fogja mindenki azt mondani hogy csúnya vagy. a te véleményed fontos magadról. ha szépnek érzed magad,magabiztosabb leszel és ez is tetszhet az embereknek.
2013. júl. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Palvin Barbaráról is hányan mondják, hogy ronda, pedig ő elvileg szép, hiszen ebből él. Mégsem mindenkinek tetszik.
2013. júl. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok.. ne akarj mindenkinek megfelelni
2013. júl. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A szépség relatív, olyan nincsen, hogy mindenki ugyanazt gondolja rólad.

Ha erre vágysz, mindig csalódni fogsz.

2013. júl. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Valakinek az esete vagy ,valakinek meg nem.

Gyakran elkérik utcán a számod?Milyen helyen mászkálsz? :)

Aki meg azt mondja hogy csúnya vagy,ebbe törődj bele,nem lehet mindenkivel szimpatizálni...De tulajdonképpen ha jól érzed magad a bőrödben akkor miért nem xarod le mások véleményét?Mit foglalkozol másoknak?Nem a többi embernek kell megfelelnünk hanem saját magunknak,esetleg szűk csoportnak aminek tagja akarunk lenni.

2013. júl. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat !!! Igazatok van a szépség relatív mindenkinek más tetszik, de mégis rosszul esik mikor lerondáznak.:(
2013. júl. 22. 14:59
 8/11 anonim ***** válasza:

Aki lerondázik azzal miért foglalkozol?Azok lehet hogy valamiért irigyek és azért rondáznak!

Tudod senki sem tökéletes,normális ember nem mond olyat a másiknak hogy ronda vagy..

2013. júl. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amúgy a tükörben milyennek látod magad?
2013. júl. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A tükörben néha szépnek de legtöbbször olyan átlagosnak, de nem csúnyának...
2013. júl. 22. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!