Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek megcsináljuk?

Szerintetek megcsináljuk?

Figyelt kérdés
Két lány az osztályból egymásnál alszik.Reggel 9-kor találkoznak az iskola előtt.És mi a bff-emmel oda akarunk menni h kifigyeljük őket mert az iskola előtt ilyen bokrok vannak és ott lennénk.Sztetek észrevennének?Vagy mi legyen?

2013. júl. 17. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért akarjátok őket meglesni?
2013. júl. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert ki akarjuk hallgatni mert h vannak titkaik és ott lesznek a szüleik.De szted?
2013. júl. 17. 19:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég buta ötlet és nem hinném, hogy olyan közel tudnátok menni, hogy halljátok őket és egyébként is szemét dolog mások magánélete után kémkedni.
2013. júl. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
inkább ne.
2013. júl. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
BFF, aha... Big Fat Fred?? Az kilátszik a bokorból, mint Brekkencs orra.
2013. júl. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 miau99 ***** válasza:
Nyilván azért nem osztják meg veletek a titkaikat, mert semmi közötök hozzá. Nem lehettek túl idősek, ha bokrok mögül akartok hallgatózni. Úgy is kitudódna, hogy mit csináltok, szerintem kár lenne ilyesmivel tönkretenni a barátságot. És nem is biztos, hogy a titkaikról fognak beszélni.
2013. júl. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja szerintem is gyerekes bokor mögül. sokkal hatékonyabb lenne poloskákat telepíttetni a használati tárgyaikba egy bennfentes személlyel kistesókal pl, vagy katonai műholdakkal megfigyelni a mozgásukat és gps-ekkel
2013. júl. 23. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!