Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vagyok az internetes...

Miért vagyok az internetes haverjaimnak mindig én az utolsó?

Figyelt kérdés
Jól elbeszélgetek 2-3 internetes haverommal néha, de mindig látom, hogy én vagyok az utolsó nekik, mindenki más, meg minden más fontosabb nálam. Ez miért van? Ez ellen mit lehetne tenni, hogy én is fontos legyek nekik?
2013. júl. 15. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csak a netes haverjaid, akkor ne csodálkozz, hogy azok a fontosabbak nekik, akiket személyesen is ismernek, nem csak a neten keresztül.
2013. júl. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyan nem létezik, hogy "internetes haver".

Valaki vagy rendes barát, vagy semmilyen, ezt tanuld meg. Az internet jó dolog, meg hasznos is bizonyos esetben, de nem helyettesítheti a normális emberi kapcsolatokat!

2013. júl. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbálj személyes kapcsolatot felvenni velük. Nem mindenki érzi jól magát a gép előtt.:)

Vagy keress olyanokat (új haverokat), akik lelkesebben írnak.:)

2013. júl. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!