Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Segítség! Miért nem hívott el?

Segítség! Miért nem hívott el?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátnőm,szinte egész évben együtt voltunk,nagyon sokat nevettünk stb.Tegnap volt egy buli,de neki én eszébe se jutottam,hogy esetleg elhívjon.Voltunk oszt.kiránduláson is ,és mondtam,hogy mehetnénk valami jó buliba erre ő csak annyit reagált,hogy -te buliba?Most azért nem hívott ,mert szerinte én nem tudok bulizni,vagy ott zavarnám,vagy miért?

2013. júl. 14. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle.


Nálam biztosan jobban jobban fogja tudni.De szerintem ez itt bárkiről elmondható.

2013. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem tudom, de nem lehet az, hogy nem szoktál bulizni, bulikba járni és azért kérdezte, hogy "te buliba"?

lehet, hogy ezért nem hívott a buliba, vagy mert olyan társasággal bulizott, akiket nem ismersz, vagy akik téged nem ismernek, és nem egy a stílusotok vagy ilyesmi.

mondjuk ezt ő tudná megmondani, de én vhogy nem szeretnék ilyet kérdezgetni, mert én úgy vagyok ezzel, hogy ha vki nem hív meg vhova, akkor csak azért, hogy ne sértsen meg, és nem szívesen hív, akkor inkább nem bulizok:)

2013. júl. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja. Kérdezd meg. Ha jóban vagytok, akkor ez nem gáz, elmondja a frankót.
2013. júl. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!