Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Biztosan tudom, hogy a legjobb...

Biztosan tudom, hogy a legjobb barátnőm lopott tőlem? Mit tegyek? (Lennt bővebben)

Figyelt kérdés
Már többször is rákérdeztem,hogy nála van-e,de ő mindig azt mondta,hogy nem.Többször is lopkodott(ez már nem az első),biztosan tudom,hogy nála van,de nem merem megvádolni szemtől szembe.Ha valamit nála hagyok sem madja vissza,hanem azt mondja,hogy újonnan vette..És nem az enyém..Mégis,hogyan mondjam el neki finoman,az ilyesmit??Úgy,hogy ne bántsam meg??(Lécci ne vegyétek hülyére,mert higgyétek el ez FONTOS!
2013. júl. 12. 17:28
1 2
 11/11 anonim válasza:
Kérdezhetnék valamit?Ezt anyukáddal/anyukád nélkül szeretnéd megoldani?Mert ha az anyukáddal, akkor sorold el neki, és írjátok le papírra hogy mi az amit szerinted a barátnőd ellopott.Menjetek át hozzájuk, és kérdezzétek meg hogy neki meg van-e ez a holmi.Mivel biztos hogy tudni fogja mi a szitu, ezért azt is megteheted hogy megkérdezed milyen az új kiegészítő (vagy amit ellopott tőled) stb., hogy áll neki.Ezt lehetőleg akkor hajtsd végre amikor az ő anyukája is otthon van.Hagyd, had meséljen az új cuccairól miközben ezt az anyja mind hallja, és aztán a papírt, amire leírtad az eltűnt holmikat add oda az anyukájának.Így szerintem tuti hogy visszajuttatja hozzád az ellopott csecsebecséket...Aztán engem nem érdekelne hogy megsértődik, az ő hibája!
2013. júl. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!