Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Biztosan tudom, hogy a legjobb...

Biztosan tudom, hogy a legjobb barátnőm lopott tőlem? Mit tegyek? (Lennt bővebben)

Figyelt kérdés
Már többször is rákérdeztem,hogy nála van-e,de ő mindig azt mondta,hogy nem.Többször is lopkodott(ez már nem az első),biztosan tudom,hogy nála van,de nem merem megvádolni szemtől szembe.Ha valamit nála hagyok sem madja vissza,hanem azt mondja,hogy újonnan vette..És nem az enyém..Mégis,hogyan mondjam el neki finoman,az ilyesmit??Úgy,hogy ne bántsam meg??(Lécci ne vegyétek hülyére,mert higgyétek el ez FONTOS!
2013. júl. 12. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
B***d szajba!...
2013. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vagy hagyod magad és furdal a lelkiismeret(engem furdalna, hogy a kapott vagy magamtól megvett cuccot ellopja) vagy teszel ellene. Ennyit tudsz csinálni.
2013. júl. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 acelsziv ***** válasza:
Valamit gondosan megjelölsz, aztán ha nála találod meg nyugodtan verd cipóra az arcát.
2013. júl. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A legjobb BARÁTNŐ? Ez? És még azon aggódsz, nehogy megbántsd?? Bármit megtehet veled, nem fogsz kiállni magadért? A minimum az lenne, hogy megszakítod vele a kapcsolatot..
2013. júl. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az eddigi összes tárgy értéke,amit ellopott 5000 Ft..De mégis valami normális ötlet,ha megbántom is,de mégis mit mondjak??
2013. júl. 12. 19:52
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért, de te a "legjobb" barátnődnek tartod, amikor te is tudod, hogy ilyeneket csinál. Engem a legkevésbé sem érdekelne, hogy megsértődik, megbántódik-e vagy sem. A lopás az lopás. Ezt nem lehet "kíméletesen" elmondani, mert úgyis letagadná.

De ha nem szólsz neki, folytatni fogja. Ha meg ennyire nem akarod "szegénykét" megbántani, akkor csak engedd, hogy lopkodjon. Szerintem keress másik barátnőt.

2013. júl. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Teljesen igazataok van.De mégis.Hogy álljak elé??Tudom,hogy optál tőlem,azonnal add vissza!!De van bizonyítékom erre??Nincs.
2013. júl. 12. 20:04
 8/11 anonim ***** válasza:

Miért olyan fontos neked az, hogy ne bántsd meg? Ha te fontos lennél neki, nem nézne hülyének, és nem lopkodna. De hülyének néz, mert azt mondja, hogy ő vette.

Szóval szerintem nem vagy neki az a hű de fontos személy. Ezt kíméletesen képtelenség elmondani, mert egy az, hogy bűncselekmény, másrészt szintén hülyének nézne, és még ő követelné a bocsánatkérést, hogy (szerinte) hogyan feltételezhetsz ilyet róla.


Kicsit gondolj bele....

2013. júl. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdező,


Állj elé, és mondd el, hogy eleged van, hogy mindig lopkod tőled, hogy hülyének, és ne tagadja le. Mert tudod, hogy nála hagytad XY holmidat.

Ha meg nem ért a szóból, akkor nemes egyszerűséggel hajtsd el a fenébe. Kinek kellenek ilyen "barátnők"? Keress szerintem normálisabb barátnőt.

2013. júl. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*hülyének néz
2013. júl. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!