Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek egy legjobb...

Hogyan szerezzek egy legjobb fiúbarátot?

Figyelt kérdés
13vagyok de jóval érettebb a koromnál..kívül belül:(

2013. júl. 10. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Egy jó tanács az élethez: A legjobb fiúbarátok előbb-utóbb rád fognak nyomulni.
2013. júl. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Justicar ***** válasza:
95%
Ez félig meddig igaz. Osztálytársammal ez volt, hogy jó barátok voltunk, aztán részegen elmondtam neki egyet, s mást, aztán 1-2 hét visszaesés, most pedig még jobb (legeslegjobb) barátok vagyunk, viszont most már nem érzek többet. :D
2013. júl. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lány vagy :0?

minek akarsz fiú barátot?most még ők amúgy is éretlenek ebben az életkorban...a fiúk most amúgy se értenék meg hogy csak a barátuk akarsz lenni..ahoz hogy legyen egy fiú legjobb barátod ahoz kb 2-5éves korban kellett volna egyett megismerned.


Várj egy két évet általában a fiúk pont ebben az életkorban viccelnek el minden komoly női ügyet.


(általában)

2013. júl. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tudom,osztálytársaim is borzalmasan érettlenek:s
2013. júl. 11. 13:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Gondoltam :D

az egyik ismerősöm mikor a suliban megkapták a betéteket és a fellvilágosítást a lányok akkor a fiúk ell lopták a betéteket és a táblára ragasztották őket+bajuszt meg arcot rajzoltak neki...


szóval szerintem most még jobban jársz egy legjobb lány baráttal.

(bár mindíg vannak kivételek!)

2013. júl. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

jéézus..

van egy legjobb barátnőm s és imádom csak kéne egy fiú kiegészteni az életet de idősebb is jó lenne :D

2013. júl. 11. 14:57
 7/7 anonim válasza:
Én is 13 vagyok és külsőleg sokkal érettebbnek látszom.. Egy időben úgy gondoltam hogy jó lenne fiú barátokat is szerezni szóval megpróbáltam. Viszont a srácok nem épp csak barátkozni akartak, a legtöbb próbálkozás teljes kudarc volt. Tehát elég sok esély van rá, hogy nem fogsz igazi fiú legjobb barátot találni.. Talán ha meleg a srác. Azért sok sikert!😊
2014. okt. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!