Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Eltűnt a legjobb barátnőm....

Eltűnt a legjobb barátnőm. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Egy hete volt fent utoljára Facebookon,úgy hogy előtte napi 4-5 órát beszéltünk. Telefonján hangposta jelentkezik rögtön. Szülei számát nem tudom. Mit tehetnék én? Lehet hogy csak tulreagalom, de nagyon aggódom. Kérlek adjatok tanácsot!

16/l


2013. júl. 8. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el a házukhoz?
2013. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Látogasd meg eloben
2013. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg közös ismerősökön keresztül információt szerezni, vagy felkeresni otthon.
2013. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Froncsi válasza:

Nem ítélkezek, de ha a legobb barátnőd, akkor azért illene valami módon elérned.

Én ilyen helyzetben kapásból felkeresném személyesen, ha ez nem lehetséges, akkor az összes ismerősét megkérdezném tud-e róla valamit, esetleg osztályfőnököt megkérdezni, mi a szülei száma. De ha a legjobb barátnőd, akkor biztos vagyok benne, hogy értesültél volna arról, ha valami baj van.

2013. júl. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az lesz ,ha nem válaszol. Csak elég messze laknak. 1 óra BKVval
2013. júl. 8. 22:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha valóban eltűnt, nyilván a szüleinek is feltűnt, és ők jelentették a rendőrségen. De lehet, hogy csak a telefonját hagyta el, és elromlott a számítógépe.
2013. júl. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazából azért nem vettem ilyen komolyan, hogy nem ír,nem veszi fel, mert néha hosszabb ideig kórházban van, de ott is tud netezni, telefonálni, nem?
2013. júl. 8. 22:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben már rég átmentem volna hozzá.
2013. júl. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szerintem mindenféleképpen írd ki a "gyakorikerdesek.hu"-ra.. biztos itt megtalálod, elbújva valamelyik felugró reklámablak alatt.


Hülye kérdés.. beszélj a szüleiddel, hogy vegyék fel a kapcsolatot a többi szülővel vagy keresd meg Face-n a hozzátartozóit, gondolom rendszeres használói eme oldalnak.

2013. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Személyesen felkeresni az a tuti, 1 óra nem oylan veszélyes idő, oda vissza 2, annyit bőven megér a dolog szvsz. :)
2013. júl. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!