Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kéne tennem?

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Nincsenek igazi barátaim. A suliban mindenkivel elvagyok meg szoktam is velük beszélgetni de annyira gyerekesek hogy egy idő után nagyon idegesítenek. Nem azt mondom hogy 18 évesen viselkedjenek felnőttként de legalább ne óvódás szinten! Alapból nem vagyok az a bulizós típus mert valahogy nem vonz hogy azt nézzem hogy mindenki segg részeg, csak sajnos a korombelieknek ez a szórakozás ezért még kevesebbet járok el otthonról. Tudom hogy új emberekkel kéne ismerkednem de nem vagyok kezdeményező típus. Annyira egyedül érzem magam már elég régóta eddig valahogy kibírtam de már kezd zavarni.
2013. júl. 8. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

próbálj megnyilni. legyél kicsit nyitottabb...


osztálytárs? Akkor kérd el tőle a leckét avgy kérd meg hogy segítsen mert nem érted a matekot avgy valamit iylesmi. Egy idő után kialakulnak bsarátságok :)


Én pl. a büféscsajjal haverkodtam össze. minden szünetbe kint voltam és ő mutatott be más osztályba járóaknak, akikkel jóba lettem :) És barátságok születtek. Szóval minden sarkon ottlehet a lehetőség, csak figyelj rá. Jó tudom könnyen beszélek erről, de igazam van. Csak ne akard rögeszmésen és ne add fel önmagad, mert ha megjátszod magad az se jobb.... szóval hajrá fel a fővel és barétkozz! :)

2013. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi.

Azt remélem hogy jövőre majd másik osztályokból tudok barátokat szerezni mert ugye a fakultációk miatt heti 8 órában másokkal is leszek.

2013. júl. 8. 17:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!