Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 3-an vagyunk barátnök egy az...

3-an vagyunk barátnök egy az egyik lány mindig azt akarja hogy öszeveszünk. Mért?

Figyelt kérdés
3-an vagyunk nagyon nagy haverok Dorina,Zsani és én multhéten öszevesztem a Dorinával és a másik barátnök Zsani örült ennek. Tegnap azt monta hogy veszünk ösze mert engem utál.. mit csinájak? Fölösleges 3. vagyok?

2013. júl. 3. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor nem vagytok 3an nagy haverok,ha a Zsani utál téged.Nem?! És mivel utál,ezért akarja,ha összevesszetek.. a krédésedben ott a válasz.Csak a Dorinával akar lenni,és veled nem.

Elég kicsi vagy még,ez látszik...


Egyábként az ÖSSZE & MONDTA & ÖSSZEVESZTEM & BARÁTNŐNK & VESSZÜNK.

2013. júl. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Helyre kéne rakni ezt a zsanit, Dorinával meg beszélni, hogy tud-e erről. Én biztos nem vesznék össze dorinával zsancuska kérésére, és ha jót akarsz, finoman rá kéne vezetni a barátnőd, hogy ezzel a drága kis kinccsel tudja mi van-e...


Tőlem nem akarja tudni, mit kapna, de az garantált, hogy az Édesanyja vihetné hajbeültetésre:D


Remélem, rendeződik a helyzeted!

2013. júl. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Dorina tudja hogy milyen a Zsani de akor is tegnap itt oltak nálam kihasználatak utána elmentek és azt monták hogy haza mennek ebédelni ere nem jött senki utána pedig az utcába voltak..
2013. júl. 4. 12:09
 4/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Nem akarlak megbántani, de akkor ezek szerint mindkettőt hagynod kéne, mert tényleg nem hiszem, hogy barátnak tartanak...Idióták...Szívasd meg őket és hagyd a p@csába..


Vannak más barátaid?

2013. júl. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hogyan szivasam meg öket?? amugy hát nem nagyon minden barátomat el hagytam miatuk..
2013. júl. 4. 17:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A kedvenc oltásaim, saját ill. osztáytársi szájból ide írom neked:


,,Szép vagy, mint a lőtt seb!"- Abszolút #1:DD

Szép, vagy, mint az új traktor!

Szép vagy, mint a hányinger!


Tudjátok, reggel láttam valamit, ami rátok emlékeztetett.. De nyugi, aztán lehúztam a WCt:))


Mindenkire lehet nézni, de rátok nem!! Azt tanították, ne nézegessem a Wc tartalmát, hanem húzzam le ;)


Nem mondok semmi csúnyát, nyugodj meg, nem nem fogom kimondani a neved..


Nahát, de szép a felsőd! Akció van a kínai piacon?


Nem, nem vagy a kövér kategóriában...Majd ha lefogysz még 20 kg-ot, akkor leszel ott:DD


Tehénkém, ne menj vágóhíd közelébe, mert véletlenül még összetévesztik, melyik állatot is kell levágni!


Így tudsz nekik beszólni...Lehet, hogy bénák, de ott ütni fognak;)

2013. júl. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 miau99 ***** válasza:

Nem kell foglalkozni velük! Én a helyedbe sajnálnám őket, hogy ilyen szánalmasak. Keress magadnak új barátokat, vagy esetleg vissza mehetnél a régiekhez! Hidd el jobb nélkülük.

Egyébként azok a beszólások nagyon jók szerintem! :)

2013. júl. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ezért baj ha 3-barát van az eggyik mindig kilesz taszitva
2013. júl. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!