Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi velem a baj? Miért nem...

Mi velem a baj? Miért nem kedvelnek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egyszerűen senki sem akar barátkozni velem,nem értenek meg, és ez már így megy kb. 4 éve mióta felsőbe kerültem.

Én nem affajta lány vagyok, aki olyan könnyen megkapható, minden héten más fiúval jár, és r*bancként viselkedik.

Egyszerűen senkivel nincs közös témám, akivel szívesen elbeszélgetnék.Nem tudom megérteni. Én egy kedves, türelmes,

őszinte,normális lány vagyok, aki szeret néha hülyülni,filmet nézni stb.Imádok zenét, valamint filmeket gyűjteni.Nagy

szerelmem a Másnaposok c. film :D (eszméletlen), és érdekes módon az osztályomban mások ezt nem szeretik.Emellett

nagyon szeretek kirándulni, pc játékokkal játszani (ebbe értem az Alice: Madness Returnst, és a Sims 3-mat).Óra és cipőmániás

is vagyok, de a kockás ingeknek nem bírok ellenállni. Persze, ez mind szép és jó, de mint mindenki másnak, nekem is vannak

rossz tulajdonságaim: kissé pesszimista,és telhetetlen, valamint könnyen sértődő vagyok, de ezeken már javítgatok.


Ui.: Ha van véleményed, kérlek írd le üzenetben, előre is köszi! 14/L



2013. júl. 2. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Veled az ég adta világon semmi probléma nincs,ha igazak amiket leírtál. És ezekből arra következtetek,hogy városban laksz,mert a városi lányok általában a te ellentéteid. Remélem érted,hogy mire gondolok. Azért nem akarnak befogadni,illetve barátkozni veled,mert nem vagy olyan,mint ők és nem követed őket. Ezzel semmi baj nincs,ne is legyél olyan,mint ŐK! Nem szabad! Mutasd meg,hogy Te nélkülük is boldog vagy,szerezz új barátokat(legalábbis próbáld meg!),de semmiképpen ne légy olyan,mint ők. Azzal csak a gyengeségedet mutatnád meg. Fel a fejjel. Ha még általánosba jársz,akkor meg ne aggódj,mert gimiben tuti találsz majd barátokat. Egyébként nem muszáj lányokkal barátkozni,ott vannak a fiúk is,akikkel egyébiránt én jobban kijövök,mint a lányokkal.(és ez nem r*banc dolog,hanem jó!) !!

Tehát VELED NINCS SEMMI BAJ! Hajrá! :)

2013. júl. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm válaszodat. Nem, nem városban lakom,és amiket ide írtam az én vagyok :).
2013. júl. 2. 19:14
 3/10 anonim ***** válasza:

14 éves létedre már belátod mik a hibáid és ez nagyon jó!

Mindig vannak ilyen kilógó emberkék, akik a klikkek, falka mellett álldogálnak és nincsen szükségük sem igazából falkára...

Amikor én tini voltam, még nem volt ilyen információáramlás és ennyi követendő divatstílus. de már akkor is nehéz volt számomra beilleszkedni. Hát most mi lenne, bele sem merek gondolni. :D Én pl. mindig azért voltam megszólva többek között, hogy sokfajta zenét kedvelek, nem vagyok csak rocker vagy diszkós, vagy mert nem volt "pasim" sokáig-ezért leszbikusnak tituáltak a menő csajok. :DDD

Szerintem meg az a "menő", amit Te csinálsz, és kész.

Akik falkában tudnak csak mozogni, standard, előre kiszámítható vágyakkal, reakciókkal, szerepekkel-és most nem a normális baráti társaságokról beszélek-azoknak általában nincsen identitás tudata, egyénisége.


Nyugi, menni fog ez, később még nagyobb hasznát veszed az egyéniségednek!

2013. júl. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, próbálkozok...:)
2013. júl. 5. 19:19
 5/10 anonim válasza:
én is így érzék ...a suliban azok a menők, akik minden fiúnak nyaliznak, meg járni akarnak velük. én szerintem nem vagyok. csúnya, és ezt nem azért mondom mert egoista vagyok, hanem mert ez az igazság. a velem egykorú fiúknak nem tetszem. inkább a tesóm 16-17 éves barátaival lógnák. ők legalább normálisak és nem csak tettetik a járást..stb. előre félek a sulitól is mert a barátaim mind gimibe járnak majd.... :/
2013. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megértem...Igen, én is ettől félek, hogy mi lesz az új környezetben, ha középiskolába fogok járni...itthon azzal biztatnak, hogy sokkal jobb lesz...
2013. júl. 6. 11:58
 7/10 anonim válasza:
én is ilyenfajta lány vagyok. nincs sok barátom, sőt mondhatni egy sem.. Én is azt hittem jobb lesz majd középsuliba, de csak rosszabb lett. jó csak most leszek másodikos ,de valami borzalom.. az ilyen "menő vagyok, nem állok le olyannal beszélni aki nem hord trendi cuccokat" csajokkal kerültem egy osztályba. förtelem.. amúgy én szívesen beszélgetnék veled.:) írj ha gondolod.
2013. júl. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm....rendben :)
2013. júl. 26. 08:01
 9/10 anonim válasza:

szereted a Másnaposok-at? VELED NINCS SEMMI BAJ, kívéve az osztálytársaiddal :D

sajnos rossz osztálytársakkal áldott meg az ég, próbálj meg klubbokba (mármint sport klub, könyv klub, film klub) vagy passz, bárhova menni máshova ismerkedni ha ott nincs semmi normálsi, vagy keress a fiatalabb vagy idősebb korosztályból arátokat vagy lógj a rokonaiddal, unokatesókkal, és azoknak a barátival vagy bármi. a tulajdonságaid alapján rendes vagy akinek lehet bármikor barátja :)

2013. júl. 27. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. júl. 28. 14:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!