Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, hogy többet...

Mit csináljak, hogy többet beszéljenek velem? L

Figyelt kérdés
osztályban kb 8 an vagyunk jóba.nem vagyok ebbe a csoportban nagyon központi.van innen 2-3 ember, akikhez hogy ha nem szólok, ők sem nagyon beszélnek velem.
2013. jún. 30. 16:56
 1/2 Bambilla válasza:
hát szólj hozzájuk :) de szerintem ez hülyeség hogy életed során mindig mindenkivel jóban kell lenni. aki nem szimpatikus annak nem kell csak azért benyalni, hogy érdeklődést tettessen irányodba, mert a tettetésen túl úgysem nagyon fogja megerőltetni magát, hogyha most még csevegésre sem méltat. ismerem az érzést. szard le és próbálj meg ezen a "nem beszélnek velem" körön kívül ismerkedni, beszélgetni ilyenek. a féltékenység majd meg fogja pukkasztani őket egyébként ha látják, hogy nem emészted magad amiatt, hogy ők teljes mértékben ignorálnak téged és látják, hogy jól szórakozol másokkal. de az ilyen akkor szólnak hozzám ha hozzájuk szólok arcokra nem érdemes az idődet és a barátságodat pazarolni. és az sem árt ha elfelejted ezt az örök és legjobbbarinő-féle barátságot, mert nem merem azt állítani hogy nem létezik, de túl sok csalódást kockáztatsz vele. (bocs ha túl negatív voltam, de sok tapasztalat van amögött, amit leírtam)
2013. jún. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2013. jún. 30. 22:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!