Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt egy nagyon jó barátnőm....

Volt egy nagyon jó barátnőm. Miért lett most ilyen?

Figyelt kérdés

mindent megbeszéltünk egymással, kiálltunk egymás mellett, egy csomó közös programunk volt. szóval legjobb barátnők voltunk. de az elmúlt pár hónapban nagyon megváltozott. elkezdett csicskulni a menőknek, csakhogy bevegyék maguk közé. hát bevették, de csak úgy bánnak vele mint egy szolgával kb. azóta nagyon nagy arca van h "hú vele a menők barátkoznak". sosem tartoztam a menők közé de én nem is akarok. beképzeltek, nagypofájúak és gonoszak. legalábbis a mi osztályunkban. a "barátnőm" mióta velük lóg folyamatosan gonoszkodik velem, beszól, kiröhög. próbálok vele nem foglalkozni de már idegesítő. mondtam már neki h szánalmas amit csinál, mert csak becsicskul nekik, de nem érdekli mit mondok. egy ideje elkezdtek beégetni, piszkálni a barátnőcskéivel. azelőtt tök más vol, egy normális kedves lány. ha beszél is velem csak azzal kérkedik hogy megint új pasija van, sőt elvileg már nem is szűz. (ami szerintem elég röhej 14 évesen)

nem tudom hogy álljak hozzá, régen olyan jóban voltunk de most... az a gáz h amikor összeveszik a "menőkkel" mert éppen nincs kedve szolgát játszani, jön hozzám hogy jajj nem akart megbántani...-.-" hiába mondtam neki hogy álljon le ezzel a hülyeséggel nem hallgat rám. mit tegyek?


2013. jún. 29. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Miért akarod "megtartani"? Szerintem végleg szakítani kellene vele, ami a barátságotokat illeti. Keress új barátot, barátokat. Vele úgy néz ki már nem érdemes foglalkoznod.


Ezt meg kell tanulnod, nem lehet mindenki egy életen át barátod. Ahogy felnőttök úgy válnak el útjaitok, stb...

2013. jún. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rossz hírem, nem tehetsz semmit. Valakire ilyen hatással vannak.
2013. jún. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem meg sem érdemli a barátságodat. Undorító amit csinál. Szard le és keress új barátokat. És hidd el lesz még idő mikor a "menők" kitaszítják, és bánni fogja hogy csak úgy eldobott téged.
2013. jún. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!