Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt olyan nő vagy férfi?

Van itt olyan nő vagy férfi?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni hogy van e itt közöttünk egy olyan nő,lány, férfi, fiú aki tudna nekem segíteni a német tanulásban? Persze nyilván ha távol lakik akkor skypeon! A tanulással nincs gondom mielőtt valaki rossz indulatú megjegyzést tenne! :) Csak a fogalmakkal, alapvető nyelvtan, mondat képzés stb.. Most kezdtem tanulni, abszolút kezdő vagyok! Kérem csak olyanok írjanak akik értelmes választ tudnak adni, esetleg tanácsot stb..


A mocskolódásra nem vagyok kíváncsi mert ki kard által él az kard által hal tartja a mondás :D



2013. jún. 28. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, de én nem értem... hogy jön ide az a mondás?
2013. jún. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ki kard által él az kard által hal

-----------

Ki kardot ránt, kard által hal....:)

2013. jún. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz tapasztalataid vannak erről az oldalról, vagy ez csak egy általánosítás?

Már ne haragudj, de ha te ilyennek képzelsz bennünket, akkor miért segítsünk?

2013. jún. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!