Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért történik ez?

Miért történik ez?

Figyelt kérdés
A suliban van egy baráti körünk. 5 en vagyunk barátnők. Én vagyok közülünk az az ember aki mindig ott van hogy lelki támaszt nyújtson, hogy kaját adjon hogy alibiként szolgáljon a szülőknek, nekem beszélik ki egymást. Már a suliban is észrevettem hogy valahogy mindig én vagyok egyedül bármi van rám sose gondolnak. Én mindig sietve szaladok utánuk mert nem várnak meg és kirekesztettnek érzem magamat. Itt a nyár az állítólagos legjobb barátnőm az akiért olyanokat tettem amiket amúgy nem sok emberért és akinek minden csúnya szavát, sértő beszólását lenyeltem hirtelen egy másik barátnőmmel lett jóba. A lány falusi míg a barátnőm városi. Találkozgatnak de engem nem hívnak. De rajtam kívül mindenkit. Én nem vagyok minden pénteken holtrészeg és minden nap más ágyában, nem tudok hihetetlen történeteket mesélni....ők ilyenek..aztán még is szeretem őket, csak nekem sok ez a viselkedés és ők ezt nem tartják hibának. Már a sírás környékez hiszen én nem tudok könnyen barátkozni vagyis tudok csak nem bizalmi szinten és az hogy akiért én mindent megtettem az ezt teszi velem:( Másik fájdalmas dolog hogy a barátnőm eljátsza otthon az angyalt pedig iszik cigizik beszól minden élőnek és úgy ad elő engem otthon mintha én egy tahó lennék aztán a szüleinek rossz véleménye van rólam...és talán ez az ami a legjobban fáj...a hazugságai!!!! Mit tegyek???:(((

2013. jún. 27. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
keress hozzád való barátokat!
2013. jún. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Barátkozz olyan emberekkel akit nem ilyenek. Nekem is ez van bár nem lehetek annyi idős mint te nekem ezek még nem ugy működnek. :(( Ha akarod levelezhetünk neten. 13/l sok szerencsét!
2013. jún. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted. Sajnos nem igazán tehetsz semmit. Próbálj keresni új barátokat. Ja és előre szólok, az elválás baromira fájdalmas lesz. De sajna szükségszerű. Eh.
2013. jún. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hasonló a helyzetem. Keress új barátokat,jobb lesz,hidd el. Én is így tettem és nagyon örülök neki. Most már olyan barátaim vannak,akik mindig hívnak,érzem,hogy gondolnak rám és nyugodtan lelkizhetek nekik,nem csak ők mondják a problémájukat. Meghallgatnak,megértenek és gondolnak rám. Minél előbb lépj túl rajtuk,mert nem érdemlik meg a jóságodat. :) 15/L
2013. jún. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Remélem megfogadod az előttem írtak véleményét, és hanyagolod ezt a "baráti" kört. Nem is kell, hogy látványosan szakíts velük, hanem ne keresd őket.

Ha ők esetleg megkeresnek, de nem valami önző dologgal kapcsolatban, például, hogy légy a lelki szemetesládájuk megint, hanem például úgy, hogy "jól vagy, rég nem hallottunk felőled, remélem nincs semmi baj", akkor ez utóbbi esetben még adnék nekik egy esélyt.

De a leírtak alapján 100%-ig bizonyos vagyok benne, hogy ez nem fog megtörténni! Mindig téged hagynak hátra, beszólogatnak sértő dolgokat, nem hívnak programokra, sírnod kell miattuk, rossz színben tüntetnek fel mások előtt. Most komolyan ezek után miért nem hagyod ott őket a p*csába?

Nehéz lesz, de tedd meg. Hidd el, találni fogsz olyan barátokat, akik rászolgálnak a "barát" szóra!

2013. jún. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, aranyosak vagytok :)
2013. júl. 3. 00:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!