Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elegem van! Mit csináljak?

Elegem van! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

nincsenek barátaim...régen voltak...és ők is olyanok voltak h engem folyton cikiztek piszkáltak úgy hogy már átlépték azt a határt vagy és az volt a természetes hogy én megbocsáltok.

ha esetleg én csinálom ezt vagy esetleg megvédem magam akkor ki vagyok utálva. összefognak ellenem és interneten irnak nekem csúnyákat. volt egy olyan lehetőség h átlehet menni másik osztályba és én éltem ezzel szóval jövőre máshol kezdek. de égek a bosszú vágytól hogy tönkretették ezt az évemet.

rólam azt kell tudni h viszonylak csöndes lány vagyok kicsit félénk..és nagyon érzkeny.:(


előre is köszönöm <3



2013. jún. 19. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Már kifejtetted a megoldást, mivel osztályt váltottál.

Ezek után csak rajtad múlik minden.

Megértelek, azonban próbálj kicsit "hangosabb" lenni, mert levadásszák a gyengéket.

2013. jún. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen...de már a nyári szüneten se hagynak békén...interneten is olyanokat irnak h egy égvilági nyomorék vagyok akit majd elfognak taposni meg stb....

mi lesz késöbb???

2013. jún. 19. 12:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy lánynak? Ez olyan gusztustalan..
2013. jún. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

már kezdem fontolgatni h lányokkal fogok-e barátkozni....

mert a fiúk nem ilyenek...

csak akkor az fog menni h mekkor ribanc vagyok h fiú barátaim vannak..

2013. jún. 19. 13:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Nos szemét egy világ ez.


Mint fiú mondom a lányok sokkal szemetebbek és aljasabbak a fiúknál.


De csak azért bántanak mert csendes vagy?

2013. jún. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

régen igen...

most az a baj h visszaszólok ha esetleg megtalálnak de nem is állok le vitázni mert utálok vitázni egyszerűen nincs erőm hozzá. a visszaszóláshoz is sok erő kell.

de ettől függetlenül nagyon félek a jövőtől...

2013. jún. 19. 13:09
 7/8 anonim ***** válasza:

sztem csak azért voltak veled,mert élvezték h van valaki,aki "gyengébb" ők.ha jól ki tudsz jönni a fiúkkal barátkozz velük.ne foglalkozz szemét emberek véleményével.ráadásul megenné őket az írigység,h ha téged körülugrálnának a srácok,mert te lennel a kiskedvenc.

ha ez így lenne,akkor még azt is meg kéne gondolniuk h beszóljanak,mert lehet h kapnának pár "rib*nc vagy" oltásokat...

a lényeg:akiknél meg kell alázkodnod,azok nem a barátaid.

2013. jún. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha ilyen érzékeny, aranyos lány vagy, akkor nem leszel képes megbosszulni. Ha meg is tennéd, akkor utána biztos, hogy megbánnád. Nekem amúgy ugyanilyen az édesanyám, csak őt tisztelik, mert igen értelmes nő, szóval vele nem szoktak kötekedni. De van, amikor így megbántják, és akkor sokáig rosszul érzi magát, de sosem tudna ártani senkinek, még csak csúnyát sem mondana rájuk.


Nekem ugyan sosem voltak ilyen problémáim az iskolában, de van, hogy néha nekem is beszól valaki. Én mivel teljesen más természetű vagyok, mint Te, ezért én minden lelkiismeret furdalás nélkül megalázom azonnal. Ha elég kreatív vagy, akkor azonnal beugrik valami hirtelen, hogy mit mondj, amitől 'elvérzik'.


Szóval, ha nagyon szeretnél valamit tenni, akkor mondj nekik olyat, ami a legjobban fáj nekik. Mutasd ki, hogy Te vagy felül, legyél erélyes.

2013. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!