Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak akiket a stílusuk...

Fanfan kérdése:

Vannak akiket a stílusuk miatt kiközösítenek?

Figyelt kérdés
Vannak olyanok akiket a stílusuk miatt utálnak/kiközösítenek?Csak mert nemrég váltottam stílust és van aki azóta furcsán néz rám.Gondolkodtam de belül nem változtam meg.Van ennek oka??

2013. jún. 2. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem 13-14 éves koromban szólogattak be az öltözködésem miatt.. amúgy milyenre váltottál és e előtt milyen voltál?
2013. jún. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet. Nem konkrétan a stílus miatt, inkább a stílus hiánya miatt. Úgy értem, próbálsz stílusos lenni, de látszik hogy egyáltalán nem illik hozzád. Meg ugye az öltözködés nem minden. Minden öltözködési stílusban lehet jól és rosszul is kinézni, attól függ ki hordja azokat a ruhákat. De igazából a stílus ott kezdődik, hogy teljesen tisztában vagy magaddal, és azt adod ami vagy. Ha ez nincs meg akkor látszódni fog rajtad, és ez az igazi oka annak, hogy kiközösítenek/utálnak.
2013. jún. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Teljesen egyetértek a második kommentelővel. stílusok között nem lehet választani. Vagy követed a divatot, és beállsz a sorba, vagy pedig olyan ruhákat veszel fel, amik teljesen kifejezik a gondolataid, a hangulatod, és te magadat is. Sok sikert!:)
2013. jún. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Általános/középiskolában előfordul. Sok gyökér van, aki csak addig tart jófejnek, amíg egy bizonyos stílushoz tartozol.

Persze nem biztos, hogy ez az oka, lehet, hogy nem áll jól neked az új stílusod. Divatból ne kövess egyetlen irányzatot se, mert akkor senki nem fog komolyan venni. Nem "stílusváltásra" volt szükséged, hanem arra, hogy megtaláld a saját stílusod, ne olyan ruhákat vegyél fel, ami nagyon tetszik másokon, de te nem érzed jól magad bennük, hanem olyanokat, ami tényleg az egyéniséged tükrözi. Ne viselkedj erőltetetten, mert akkor menekülni fognak tőled az emberek, inkább add önmagad, akinek úgy se vagy szimpatikus, azzal ne foglalkozz, akinek meg igen, barátkozz vele.

2013. jún. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!