Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kéne most tennem?

Mit kéne most tennem?

Figyelt kérdés

Egy barátommal nagyon durván összevesztünk egy lány miatt annyira, hogy verekedésig fajult a dolog. A lány az enyém lett. Minden nap összefutunk de nem beszélünk. Most olyan titkaimat hallottam vissza amiket rajtam kívül csak neki mondtam el. Ezek olyan dolgok amiket muszáj volt kibeszélnem magamból és csak neki tudtam elmondani. Rohadt nagyot csalódtam benne, azért nem gondoltam volna hogy ekkora gyökér. Így lett vége egy 13 éves barátságnak. Visszavágjak valamivel?

18/F



2013. máj. 27. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Legalább egy életre megtanultad, hogy nő van sok, de barát nagyon kevés! Szerintem ne vágj vissza, hiszen kvittek vagytok. Mind a kettőtök megbántotta a másikat!
2013. máj. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hála Istennek, megérdemled!!!!!!
2013. máj. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lányt lehet még találni, barátot nem. Adj magatoknak időt, ilyen régi barátság nem múlik el csak úgy.
2013. máj. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!