Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most akkor mit tegyek, hogy...

Most akkor mit tegyek, hogy ne legyen vége? (BFF)

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk legjobb barátnők, és eddig mindent átvészeltünk, szinte nem is veszekedtünk.. De most, olyan 3 hete eléggé megromlott a kapcsolatunk, nem lehet konkrétan elmagyarázni, miért... megtudtam, hogy valószínűeg neki nem én vagyok a legjobb barátnője(és ami a legrosszabb, hogy később kideerült, hogy pedig mégis én voltam). És ez nagyon fájt.. nem sértődtem meg, vagy haragudtam meg rá, csak fájt, és nem tudatosan, de ez alapjában véve megváltoztatta a vele való viselkedésem..(ezt kb. 2 hete vette észre magamon). Nem tudom, hogy ő mit gondolt, ami furi, mert ezalatt a 6év alatt kiismertem már annyira, de mindegy.. na szóval nem tudtam/tudom, de mindenesetre elkezdett egyre többet lenni egy másik lánnyal, ami kezdetben nem is zavart. Korábban is mentek már együtt haza (én tovább vagyok suliban mint a barátnőm), és akkor sem zavart.. Teltek a napok, eleinte tök jól elvoltam, tényleg.. ők egyre többet voltak együtt, olyasmiket csináltak, amit mi csináltunk mindig.. én is nagyon összebarátkoztam egy lánnyal, akinek eddig nem volt legjobb barátnője szegénynek, pedig amúgy nagyon kedves és aranyos.. már közös kedvenc számunk is volt(lévén hogy én rocker vagyok, ő meg bármit meghallgat, és épp rock volt a kedvenc száma..).. de igazság szerint ő nem az a fajta lány, aki könnyen talál magának legjobb barátnőt, és bármennyire jó lett volna, nem engem szántak neki, és hát sajnos kb 2 nap után már nyomasztó volt ez az LB-ség.. így most volt egy volt legjobb barátnőm és egy, aki a legjobb barátnőm akart lenni csak sajnos nem volt kölcsönös annyira.. és így a Fanni(az eredeti BFF, a 6 éve tartó) viszont még mindig a másik lánnyal volt(Réka), és elkezdett fájni.. nem azért, merthogy 'wáááá, nekem legjobb barátnő kell!!', hanem azért mert Fanni az Fanni, Fannit imádom, és ő maga kezdett el hiányozni.. De mostmár bármit próbálok csinálni, igyekszem vele megint sokat lenni, mert alapvetően én csestzem el, nem tudom ugyanazt az állapotot visszaidézni, pedig hiányzik mint állat, nameg ott van a bűntudat a 2 napos LB miatt is... De Fanni fontosabb.. nem tudom, érteni lehet-e a problémát, a magyarázás nem épp az erősségem, mert mindig elveszek a részletekben, de szerintem most kivehető volt a lényeg.. ötlet, hogy mit tegyek, hogy Fannival minden ugyanúgy legyen? Előre is köszi :)

13/L



2013. máj. 19. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy délután menjetek el valahova ketten, vagy csak üljetek le otthon, és mondj el neki mindent, legyél teljesen őszinte. Ez általában segít. Remélem újra LB-k lesztek.

15/L

2013. máj. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Öldd meg.
2013. máj. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! :p

Az a helyzet, hogy átérzem a problémádat, kb. ugyanígy vagyok én is... és nekem ráadásul jövőre elmegy a Révaiba, én is próbálkoztam, csak azért, mert ő is megy, de igazából nekem nem sikerült, és többször a fejemhez vágta, mikor megszívattam, hogy ezért lesz másik LB-je... és hát... figyelj, nem tudok olyan jó tanácsot adni, de szerintem: ha annyira szeretitek egymást, beszéljétek meg, mondd el, hogy zavar... ugyanolyan már nem hiszem, hogy lehet, de talán valamennyit tudtok rajta javítani, de ha ezt az egészet csak te szeretnéd, és nem kölcsönös, akkor úgyis hiába küzdenél. A hamis barátságért nem érdemes, az igazért pedig nem szükséges... gondold át :)

2013. máj. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első és utolsó,köszi, segítettetek.. asszem sikerült rendbehozni a dolgokat, de beláttam, hogy talán így jobb, mert más világ van köztünk, és az övében nekem nincs helyem, vagyis nem érzem magam ott jól, abban a táársaságban..:)

Második meg, rajtad jót röhögtem, kösz :p xD

2013. júl. 21. 20:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!