Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm tényleg lenéz...

A barátnőm tényleg lenéz engem, vagy csak én érzem így?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a külvárosban lakom, de a belvárosba járok iskolába, ezért a környékről nem sok ismerősöm/barátom van. Mivel a szüleim vallásosak, ezért nekem az itteni templomba kellett járnom, ahol kb 4 éve megismertem egy lányt : az első évben egyáltalán nem szerettem, ellenséges volt velem és én is vele majd a 2. évben ez teljesen megváltozott. Sokat találkoztunk, megismerkedtem a barátaival , stb....

a harmadik évben sokszor összevesztünk olyanokon mint pl.: elterveztük, hogy elmegyünk biciklizni(+előtte fagyizni). A boltnál találkoztunk volna ,de a megbeszélt időpontra egyikük sem jött el, és még a telefont sem vették fel.NAGYON MÉRGES VOLTAM..fél órát vártam rájuk, utána hazajöttem. Kb 1,5 órával később megjelentek a házunk előtt, azért , hogy "bocsánatot" kérjenek , mert nem voltak ott időben. Végül megenyhültem és kimentem hozzájuk....azt mondták, hogy menjek elől, ők pedig majd jönnek utánam. Én egyenesen mentem (a fagyizóhoz legrövidebb úton) ....egyszer csak hátranéztem és nem voltak ott...elkezdtem keresni őket , miközben ők már ott is voltak a fagyizónál és vígan ettek (mint utólag kiderült)

utána jöttek bocsánatot kérni (1 héttel később) azzal a szöveggel : "mi is hibáztunk...de neked sem kellett volna úgy viselkedned ,mint egy elkényeztetett liba" -.-"

meg még voltak hasonlók....

v.hogy kibékültünk, megint jól elvoltunk ....

kb 5-6 hónapja csak akkor ír üzenetet, akar velem találkozni, hogyha neki kell v.mi (pl: "szia, tudnál kölcsönadni néhány ruhát, ami neked már nem kell? de legyen trendi" , "tudnál segíteni egy fiúval kapcsolatban? nagyon tetszik nekem, de nem tudom ,h h viselkedjek előtte." , "elmehetek hozzátok, hogy szépen kisminkelj azért, h tetszek annak a fiúnak?" , "elmehetek hozzátok, hogy ideadd a ruhákat? de csak pár percig tudok maradni", stb......

Ő rosszabb anyagi helyzetben van (a ruháit és a házukat megnézve , de sosem lehet tudni).

ő 1 évvel fiatalabb, SOKKAL vékonyabb , mint én és ezért néha úgy érzem, hogy fel is vág vele (pedig tudja, hogy szeretnék leadni néhány kilót)...

Szerintetek csak én fújom fel ennyire a dolgokat , vagy tényleg csak kihasznál?

vagy egyáltalán mit csinál?

mit akar?

14/L



2013. máj. 11. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy lenéz, csak vissza él azzal hogy jószívű vagy.
2013. máj. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszélj vele erről őszintén és ha azután is ilyen érzéseid vannak,akkor max. haveri szintn maradjatok. Az nem barátnőség,ami több szorongást okoz,mint örömet.
2013. máj. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az igazi barátság egyáltalán nem ilyen.Kihasznál téged.Én ha a helyedben lennék megmondanám neki a véleményemet és biztos hogy többet felé se néznék.
2013. máj. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kihasznál téged. Mert a szüleid megveszik neked a ruhákat, és ő elveszi tőled ezeket. Hagyd a fenébe. Ez nem barátság..
2013. máj. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már volt ilyen esetem. Ilyenkor a legjobb ha nem is érdekel (tudom ha bírod elég nehéz de muszáj). Ne törődj vele kihasznál, inkább mutasd meg neki hogy nélküle is boldog/boldogabb vagy. Vagy egyszerűen mond meg neki hogy állítsa le magát mert ez így nem mehet.
2013. jún. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Küld el a francba! Hidd el, ilyen barátra/barátokra nincs senkinek se szüksége.


Engem is bevett egy régi barátnőm a baráti társaságába. Ők már sok éve ismerik egymást, meg minden. Egyszer engem is megszívattak, úgy volt hogy találkozunk a plázába, nem jöttek. Felhívtam őket, akkor csak röhögtek a telefonba. Aztán elegem lett, elmentem a plázából, utána ők hívogattak engem, de egyiknek sem vettem fel. És utána állítólag nagyon aggódtak, hogy mivan velem... meg még én voltam a hibás. Ez volt novemberbe, azóta nem is beszélek velük. Ilyenekre nincs szükségem. Csak kihasználtak.

Szerintem küld el! Vagy először próbálj meg beszélni vele, és ha nem változtat, menjen a francba!

2013. jún. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!