Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak a barátommal?

Mit csináljak a barátommal?

Figyelt kérdés

Komoly válaszokat kérnék...

Van egy barátom, akivel jól kijövök, de néha olyan érzésem van mintha csak én akarnék barátkozni... Ha valamit akar én "csináljam meg" (nem szó szerint), de ha én szeretnék valamit azt meg b*aszik megcsinálni... Részletek a gyerekről: WoW-ozik,(ja és olyan mintha a wow fontosabb lenne számára mint a barátai)... Néha baromira fel tud idegesíteni vele. Pl még hogy egyik órán a csoport többi tagjával ellógtak de én bent maradtam közbe egy kicsit kimentem oda de vissza mentem a gyakorlatra és mielőtt elmentem tőlük azt kérdezte a "barátom" hogy "miért nem maradok kint?" ekkor felidegesített pedig tudja hogy utálok lógni, és csak elmentem... lehet hogy a wow az oka? mert tényleg nagyon jóba vagyunk de mégis mintha nem és már nem bíróm ezt az egészet Légyszi normális válaszokat köszi



2013. ápr. 28. 19:05
 1/3 anonim válasza:
Igen a wow az oka.
2013. ápr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és mit csináljak? mert nem akarom hogy ne legyünk barátok
2013. ápr. 28. 19:10
 3/3 anonim válasza:

Szerintem hívd el valahova egy egész napra, bárhova hülyülni vagy bármi! hátha kicsit lekattan a wowrol! és ne csak egyszer hívd el hanem többször! nem minden nap de hetente legalább 3x vagy 4x!

Sok sikert!

2013. máj. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!