Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kérjem meg a már volt...

Hogyan kérjem meg a már volt barátnémat, aki nem hagy, hogy végre szálljon le rólam, mert már nem akarok vele barátkozni?

Figyelt kérdés

Van egy barátném, kivel már nem akarom sehogy sem tartani a kapcsolatot. 3 évig hittem a legjobb barátomnak, de az utóbbi időben kiderült, hogy egy hazug, sumák, ember. Ezt már hangsúlyozták nekem többen is.

A probléma oka az volt, hogy leginkább kétszinüsködött velem. Felfigyeltem már rá korábban is, hogy semmit nem mond el nekem, állandóan hallgat, ha velem van, de ha másokkal látom hátulról bánt engem, beszélget, kipletykál, és nevetgél velük. Velem nem sokszor. Mikor a múltkor rákérdeztem mit sugdolóztak (rólam persze) azt sem tudta hirtelen mit mondjon. Nyögdécselve tagadta az egészet a szemembe. Többek tanácsára nem szólok hozzá, de óriási nagy szája lett velem szembe!

Azt akarom, hogy hagyjon békén teljes mértékben, mert így többeket is uszít rám... persze csak hátulról.

Elegem van belőle, nagyon rosszul esett ez az egész. 3 évig megbíztam benne, és most kiderül minden rossz róla. Nem annak állítja be magát, aki valójában!

Ki mit javasol ebben az egészben, kérem segítsen, aki tud!



2013. ápr. 18. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem hallgat a szép szóra, szakíts meg vele minden kapcsolatot. A telefont ne vedd fel, ha hív, Facebookon tiltsd le, stb.
2013. ápr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia... fenyítsd be, hogy ha nem hagy békén akkor mész a rendőrségre, mert zaklat téged... ha ez sem használ akkor mondd neki, hogy betöröd az orrát... hidd el ezek hatásosak meg fog ijedni és békén hagy :)
2013. ápr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez tetszik! :D

Nem olyan nagy ő ,mint amilyennek gondolja magát. Ha társaságban van égig ér a pofája! -,-

Ha egyedül van, meg sem mer szólalni!

2013. ápr. 19. 16:53
 4/4 anonim ***** válasza:
szia én az előző vagyok... a befenyítős :D :P tapasztalatból írtam, mert nekem bevált szerintem neked is be fog :)
2013. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!