Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak en erzem ugy neha, hogy...

Csak en erzem ugy neha, hogy egyedul vagyok barati teren? (a tobbi lenn).

Figyelt kérdés

Sokszor erzem ugy, hogy nincs egy baratom se. 1-2 az akit baratomnak tartok es tudok veluk beszelgetni, de veluk ritkan beszelek.A suli miatt ,nem egy suliba vagyok veluk.

Mi a gond velem? Valahogy az osztalytarsaimmal nem tudok baratsagot kialakitani, amit tenyleg annak lehetne nevezni.



2013. márc. 1. 16:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán mert túlságosan zárkózott vagy. Én például az vagyok és tessék, barátaim sincsenek. talán van 2, akik eljárkálnak hozzánk hülyülni. Nem tudom mennyire vagy benne olyan témákban amik a korodbelieket érdekel. Talán ha találnál magadnak valami hobbit, az segítene új embereket megismerni. Lehet csak az osztálytársak nem olyan érdeklődésűek mint te. Találj egy hobbit és gondold át miért érzed magad magányosnak. Én is szoktam így érezni, szerintem többen is megtapasztalják. Találj hobbit és nyiss az emberek felé. :)
2013. jún. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!