Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit adjak a barátnőmnek...

Mit adjak a barátnőmnek szülinapjára? (többi lent) 12/L

Figyelt kérdés

Már 3 és fél éve ismerjük egymást és bff-ek vagyunk.Valami olyat szeretnék adni neki,ami különleges és nem kaphat bárkitől!Persze,inkább úgy csinálom hogy több kis ajándék,vagy kevés kicsi és egy nagy.A szülinapja április 20-án lesz,azért írok most mert nem szeretném az utolsó pillanatra hagyni,meg zsúfolt márciusom lesz.

Minden ötletet szivesen várok,a válaszokat is köszi!



2013. febr. 25. 20:54
 1/3 anonim válasza:
Szedd össze azokat a dolgokat amiket szeretsz a barátnődbe és ez alapján nagyon jól tudsz majd valami személyes kis ajándékot vásárolni.! :) Vagy egy olyant vegyél amit ketten tudtok használni mint bff , gondolok itt egy szép bff-es nyakláncra , de gondolom nem akarsz olyan sokat azért költeni rá de mégis a leggjobbat akarod vásárolni ezért a nyakláncbol vagy karkötöböl keress bizsut .! Remélem egy kicsit tudtam azért segíteni.! :)
2013. febr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi.Én is gondoltam bff-es láncra csak annyi a baj vele hogy eddig sehol nem találtam csak eredetit vagy olyat,ami egy mágneses virág és képet lehet rakni bele,rá van írva az elejére hogy BFF.Még arra gondoltam hogy csinálok neki egy emlékkönyvet és beleragasztom a közö képeket és leírom a közös élményeinket.
2013. febr. 26. 21:41
 3/3 anonim válasza:
Szerintem a te ötleted nagyon jó. Az én barátnőmnek is most lesz a szülinapja csak nekem elég rossz a kézügyességem.Én is bff-es nyakláncot adok neki meg egy fülhallgatót és egy mangát. De neked azt ajánlom figyeld meg hogy miről beszél és mit szeretne igazán. Vagy sunyi módon kérdezgesd róla, de ne jöjjön rá.
2013. ápr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!