Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek milyen érvekkel...

Szerintetek milyen érvekkel tudnám elkezdeni a cigit?

Figyelt kérdés
Az összes haverom és barátnőm cigizik, néha szoktak nekem is adni, de mindig kérik hogy ne szokjak rá. Az a helyzet hogy nem szeretnék egyáltalán rászokni, csak napi egy szálat elszívni mert kívánom. A barátnőmis 2 éve cigizik és megtudja azt csinálni hogy napi 1 max. 2. Viszont én nem tudom mit mondjak ha beállok velük a bandába, hogy miért cigizek.(mert biztos megkérdeznék). Kérlek ne próbáljatok leszoktatni a cigiről a kérdésemre válaszoljatok.

2013. febr. 16. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha cigizni akarsz akkor cigizz nem kell senkinek magyarázkodnod, de nem véletlenül akarnak lebeszélni róla. Mindenki megbánja aki cigizik, és mindenki azt mondja bármikor le tudja tenni. Pedig nem.
2013. febr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Elég fura társaság...ha megkérdeznék , visszakérdeznék, hogy ti miért? De ha ők se akarnak rászoktatni, és te se akarsz, akkor a legegyszerűbb nem cigizel.
2013. febr. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem fogják kérdezősködni , hogy miért cigizel . Ha pedig megkérdezik mond azt , hogy ti szoktattatok rá , azzal , hogy kínálgattatok.

Egyébkénk hallgass rájuk , hogy ne kezd el . Én is csak egy szállal kezdtem és másfél év alatt odáig jutottam , hogy napi 2 dobozzal szívtam el . Őszintén megmondva rengeteg pénzbe kerül , még akkor is , ha töltöd . Másrészt majd állásinterjúknál azt fogják előnybe részesíteni aki nem dohányzik .

2013. febr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. viszont vannak olyan ismerőseim akik nem cigiznek. azoknak nem tudom mit mondjak mert biztos mindenki azt mondaná hogy menőségből... amikor ez nem igaz
2013. febr. 16. 11:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nem, mert az ok a hülyeség. Tudom, mert évekig csináltam. Van egy Bunny a dohányzásról c. videó, azt nézegettem, és összeállt a kép, hogy mire nem kéne költeni együtt a többi hülyével. Három év eltelt, és párszor, amikor sikerült rettenetesen bekarmolni, bebizonyosodott, hogy tényleg végleg azzá váltam, aminek születtem: nemdohányzóvá. Ami nem jelenti, hogy egyszerű volt, sőt.
2013. febr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kinga1995 válasza:
51%
Jóérzés, nyugtat, ezek a legfőbb érvek a cigi mellett :-)
2013. febr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha csak egy kicsit is kívánod, akkor már rászoktál. Amúgy ilyen érvekkel: korán szeretnél meghalni, vágysz egy jó kis trombózisra, nem tudsz élni ép tüdővel, ledermedsz, ha nem inhalálsz szénmonoxidot... így hirtelen ennyi.
2013. febr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

" Jóérzés, nyugtat, ezek a legfőbb érvek a

cigi mellett :-)"


Ellenkezőleg. Ez az "örülök, hogy leszálltál a lábamról" esete. A dohányzás idegessé tesz, a nyugalom 20x7 perc naponta. Az én nyugalmam folytonos, ingyen van, és nincs tőle suliklozet-szagom se. Bőven megért pár enyhén szomjas jellegű hetet, hogy idomitott patkányból visszaváltozzam önmagammá. Sok sikert pupákok :p

2013. febr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem menj el nyáron segíteni egy méhésznek. A füstölés miatt annyit szívhatsz, hogy soha nem kell aggódnod attól, hogy tiszta lesz a tüdőd. És még rá se szoksz. ;)
2013. febr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!