Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szervezett bűnözést hogyan...

Szervezett bűnözést hogyan lehet elkezdeni?

Figyelt kérdés

Nem teljesen értem, hogyha tegyük fel szervezett bűnöző akarnék lenni, hogyan kezdhetném el ? Tehát hogy kezdődik el az egész, ami idővel kinövi magát több ezres létszámra?

Nem mintha ilyen terveim lennének, csak nem értem, hogy hogyan lehet egy komoly csoportot létrehozni, akik idővel öltönyben iszogatnak egy limuzin hátuljában... ! :D

pl itt vagyok 20 évesen, ls kitalálnám, hogy egy maffia vezére akarok lenni, mit kellene csinálnom ? Tudom buta kérdés, de rég óta gondolkodom, hogy hogyan kezdődik el egy ilyen szervezkedés, egyáltalán miből van pénzük stb... !



2013. jan. 5. 17:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

minidig kicsiben kezdik, aztán egyre komolyabb dolgok a több ahszonért, aztán ez így fejlődik.


pl h drog kartellről beszélünk, ott valaki vszínűleg fűvel kezdte egyedül, majd egyre többet kezdett termelni, összeállt pár emberrel akik segítettek elpasszolni, megismert pár fazon, elkezdett keményebb cuccot áruléni, egyre nagyobb tételben, ehhez persze egyre több emberre volt szükség, stb stb, a vége meg akár az is lehet ami Pablo Escobar is elért, gondolom is eleinte apróban kezdte.


Szóval csak türelem és kitartás, hajrá-hajrá,


azért az életfogytiglan börtön is jó móka ha elkapnak ;):)(előbb-utóbb elkapnak)

2013. jan. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
a Yakuzák is hatalmas szinteket értek el, és nem hiszem, hogy képes lennék bűnözni, mármint ha már bűnöző lennék, nem piti tolvaj akarnék lenni, hanem valami komoly szervezet tagja, vagy a feje akár ! :D Egyébként ha meggazdagodtam kiszállnék !
2013. jan. 5. 17:54
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
tanulj meg japánul, olaszul vagy oroszul... magyar maffiáról még a kutya sem hallott :)
2013. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
az is lehet hogy valaki beleszületik! pl: az apja is mafiozó volt ,ő is az lesz! volt olyan akit látásból is mertem és az apja olajszőkitéssel kezdte.
2013. jan. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De azt az illetőt már lecsukták ! :)
2013. jan. 11. 23:47
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
"Egyébként ha meggazdagottam kiszállnék"Ebből haver nincs kiszállás.
2013. jan. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ha én vagyok a maffia vezér, akkor kilehet szállni !
2013. jan. 13. 17:26
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted...ez nem igy működik hogy jól megszivod magad pénzzel aztán kiszállsz mintha semmi nemtörtént volna.Előbb utóbb vagy a rendőrök elkapnak,vagy a bandából megölne valaki mert gyávának hinnének!
2013. jan. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ha elég pénzem van lelécelek egy idegen helyre... Egyébként sem igazán értem még, hogy jelen pillanatban hogyan lehetnék szervezett bűnöző... Tehát veszek 1 kiló kokaint, és eladom drágábban, aztán a dillereket kirablom, és üzletelek ? Nem igazán vágom, hogy pl Pistike a szomszédom hogyan válhatna szervezett bűnözővé, ha pl 20 éves, és egy falu közepén lakik, tehát magát az egész menetet nem értem... Hogyha pl mai naptól az akarnék lenni, mit kellene tennem ? Természetesen nincsenek iylen céljaim, csak elméleti kérdés, mert nem értem...
2013. jan. 15. 18:38
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
először kicsibe kezdik.pl:ketten vagy hárman elkezdtek olcsón cigit venni pl ukránból,erre tesztek rá egy kis zsét eladjátok.Ezután mindig többet többet hoztok be és minnél több az áru annál több ember kell.Ha már van elég embered és pénzed elkezdhetsz mást ir árulni,csempészni pl kokót,fegyvert stb.és igy egyre nagyobb lessz a maffia.Ha már elég nagy a maffia és a rendőrségnél,határon is vannak embereid akkor már kezdhetsz bűnözni is.Persze nem te végeznég a bűnözést hanem az embereid,te csak irányitanál.Ha már nagy maffiád van akkor sikeresen irányithatod a csempészetet meg stb-t stb-t :Dennyi az egész
2013. jan. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!