Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szervezett bűnözést hogyan...

Szervezett bűnözést hogyan lehet elkezdeni?

Figyelt kérdés

Nem teljesen értem, hogyha tegyük fel szervezett bűnöző akarnék lenni, hogyan kezdhetném el ? Tehát hogy kezdődik el az egész, ami idővel kinövi magát több ezres létszámra?

Nem mintha ilyen terveim lennének, csak nem értem, hogy hogyan lehet egy komoly csoportot létrehozni, akik idővel öltönyben iszogatnak egy limuzin hátuljában... ! :D

pl itt vagyok 20 évesen, ls kitalálnám, hogy egy maffia vezére akarok lenni, mit kellene csinálnom ? Tudom buta kérdés, de rég óta gondolkodom, hogy hogyan kezdődik el egy ilyen szervezkedés, egyáltalán miből van pénzük stb... !



2013. jan. 5. 17:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Vágom, tehát akkro a csempészeten múlik az egész ! ÉS hogyan lehet pl marihuanát előállítani otthon nagy mennyiségben ? Szimplán kíváncsiságból kérdezem, hogy hogy a francba csinál valaki (termeszt) pl 5 kiló marihuanát ? honnan szerez magvakat ?
2013. jan. 16. 21:16
 12/18 anonim ***** válasza:

megvcsezi a mgokat, elülteti, öntözi .


marihuanát nem nehéz termszteni, de még gombát se.

akeményebb cuccokat már nehezebb, de mre odajutsz már úgyis lesz beszállítód.


a fűből szép fokoztosan megszeded magad, míg összen m gyűlik annyi pénz, meg ismerettség h át tudj állni komolyabbra,

2013. jan. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
figyelj ha már eljutsz odáig amit irtam nemrég akkor már automatikusan megy az egész.kiadod a parancsot és kész
2013. jan. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Haver én Ugy látom te nagyon komolyan veszed az egészet.

De ha már igy benne vagy akkor nem árt megtudnod,hogy a maffia irányitásához olyan emberek kellenek akikben vakon is meg tudsz bizni,mert ugy át basznak,hogy még a pénczt se láthatod a szemeidel és a börtönben fogsz ki kötni.

Én eszt pár tapasztalt embertöl halotam.

De mi ellöt bele fogsz ebbe az egeszbe olvasd el a Maffia Wikipediát...

2013. máj. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

szervezet bűnözés elkezdése?

a nagyok általában ebben utaznak:


-védelmi pénz (elég rizikós hogy feljelent akitől pénzt akartok kérni :D)


-drog (külföldön veszel marihuána magot, elülteted. Ez lényegében gaz, szóval szinte bárhol nő, később áttérhetsz "drágábban"eladható, és nehezebben előállítható anyagokra)


-Prostik


-Pénzhamisítás



Ha egyedül, vagy pár haverral elkezded és nem buksz le pár hónap után tele leszel pénzel, és kellenek majd emberek, és gondolom egy maffiózó többet keres mint egy civil szóval lesz jelentkező :D:D

2013. júl. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 hegyesi istván válasza:
100%

Eleve azért kérdezgetsz mert érdekel a dolog csak nem tudod hogyan kezdj hozzá.

Nem muszály neked árulnod semmit ,ha van ismerettségi köröd és ugy is be kerülhetsz,persze csak ha az illető azt mondja hogy te barát vagy.

Azt jelenti ismer nem vagy zsaru stb,vagy másképp is bekerülhetsz de az már fel lett sorolva.

De ,meglehet pénzed ,nők,kocsi ,ház ,stb meglennének,de életed nem lenne ugrálnál mint 1 kutya csak hogy ne társaid öljenek meg vagy ellenséged .Folyton reszketnél hogy ha zsarut látnál,szimplán ha kimennél a kocsidig már azt figyelnéd merre ugorj ha vki lőne.1nyugodt perced nem lenne ,pláne ha háború lenne ,vagy stb.

Sztem ne gondolkodj ilyesmin mert ez 3dologhoz vezet az 1:rettegés,úgy fogsz élni és várni fogod hogy mikor lesz vége

2:Amit mindenki mondana temető 3:Bőri ami rosszabb a halálnál is.

2014. márc. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%
Kérdezd meg Torrentét :DDDD
2015. jún. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Shirochan válasza:
100%
Amúgy nem hiszem hogy a kérdező maffiózó akar lenni.. lehet hogy csak regényt ír és ahhoz kellenek a tudnivalók XD vagy nem tudom.
2015. dec. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!