Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek is szokott ilyen...

Nektek is szokott ilyen érzésetek lenni? Ha igen mit csináltok?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm de nem érzem igazi barátomnak és úgy nagyon nincs egy barátom se akiben megbízhatok...Tudna valaki tanácsot adni?

2012. dec. 11. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Van pár ilyen "barátom", én nem csinálok velük semmit, csupán a helyükön kezelem őket, nem tulajdonítok nekik különbséget, szórakozásnak tekintem őket. Mondjuk nekem vannak az ilyenek mellett igazi barátaim is.
2012. dec. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem van még egy barátnőm de ő a belvárosban lakik én meg a 17-ben és évente csak 1-2-szer találkozunk...
2012. dec. 12. 09:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem egy erzes, hanem egy ällapot. Nem ertem, hogy akkor mi is a kerdes?
2013. febr. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az én "barátaim" sem igaziak, csak úgymond ivótársak. Tanácsot nem tudnak adni, mert megfigyeltem, hogy mindig olyan tanácsot adnak, hogy nekem rossz legyen, hogy szenvedjek, és ők pedig büszkék, hogy tanácsot adtak, holott a másik lehetőség jobb..De mindegy, én a párommal jól elvagyok, nem is kell nekem igazi barát. Elég az, hogy néha találkozok velük, iszunk valamit, velük vagyok egy éjszaka erejéig, aztán nem sokat beszélünk a következő alkalomig:) Nem érdemes ilyenek véleményére adni:)
2013. márc. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!