Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Te találkoznál még utoljára...

Te találkoznál még utoljára egy ilyen emberrel?

Figyelt kérdés

"Összevesztem" az egyik legjobb barátunkkal, 10 éve barátok voltunk, de neki drogügyeletei vannak/voltak így én közöltem vele,hogy nem kívánok vele többet találkozni, ezt facebookon írtam meg neki mert ott jobban összetudtam szedni a sérelmeimet és a gondolataimat is.(ez persze csak a hab a tortán volt,ezen kívül számos sérelmem van még,irányába.)

Leírta,hogy utoljára találkozzunk mert gondolom reagálni akar arra amit írtam (mert facebookon nem reagált) , viszont nekem nincs mit mondanom számára,elmondtam mindent, és a legkomolyabban gondolom azt,hogy részemről ennyi volt.Tehát esélyt sem adok arra,hogy folytatódjon ez a barátság.(már túl sok esélyt adtam)...viszont úgy gondolom,hogy illene kimennem...szerinted?Te kiennél?



2012. dec. 10. 18:19
 1/4 anonim válasza:
Én nem találkoznék vele. Ha már nem akarsz vele barátkozni, miért kéne találkoznotok?
2012. dec. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mindenképpen elmennék.Fogalmad sincs mit akar mondani. Hallgasd meg.. bajod nem lehet belőle.
2012. dec. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 10 év barátság után adnék neki ennyit.Ennyivel tiszteld meg azt, akivel ennyi év összeköt. Biztosan kimennék.
2012. dec. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mennék. Világ legnagyobb tahósága, mikor az egyik fél kinyilvánítja nagy fensőbbségesen az ítéletét a másik felett, aztán elvonul. Nem, ha már kimondtál dolgokat, akkor vállald a következményeket, hallgasd meg a másik ember véleményét, ne csak a sajátodat fújd.
2012. dec. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!