Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek hogyan tudnám...

Szerintetek hogyan tudnám jobban növelni a baráti körömet? (többi)

Figyelt kérdés

Sose volt sok barátom 1-4 ,ezt is kevésnek találtam mindig ,de nekik is nagyon örültem.Most iskolát váltottam(9.-s vagyok),és velük mind megszakítottam teljesen a kapcsolatot.Nem mondanám hogy én akartam ezt,mert mind tudtuk hogy ez lesz.Most eléggé problémás időszakomat élem,és szeretném felejteni néhány órára ezeket.Az új sulimba persze vannak már barátaim,de azoknak rajtam kívül is vannak más dolgaik.Meg vannak azok akikkel interneten beszélgetek,de azok nem mindig vannak fenn,és én inkább élőben szeretnék ismerkedni új emberekkel.Valaki valami tanács???

14l/Budapest



2012. nov. 8. 19:00
 1/4 anonim válasza:
Rakd ki a tőgyeidet.
2012. nov. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
dumálhatunk ha akarsz :D
2012. nov. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
14/l vagyok és ugyan abban a helyzetben vagyok .5 nél több barátom nincs , demost ezvan ..igy fogadom el , majd jövötöl uj silt váltok és ott mg probálok beilleszkedni amihez nincs sok önbizalmam
2012. nov. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1. most komolyan ,értelmes válaszra nem futotta
2012. nov. 8. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!