Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogy állnátok neki egy...

Ti hogy állnátok neki egy bocsánatkérő üzenetnek?

Figyelt kérdés

2 hónappal ezelőtt összevesztem a barátnőmmel elég csúnyán. Olyan mondtam neki, amit nem kellett volna, és emiatt azóta nem is beszéltünk. Tőlem várja a bocsánatot. De félek, nem tudom mit és hogyan írjak neki.

Amúgy pár nap múlva lesz a névnapja is, és remek ötletem van ajándékként. Nem fogja úgy érezni, hogy 'húú de izé, ajándékkal akarja megvásárolni a bocsánatomat'..

Nem tudom mit tegyek..



2012. nov. 3. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Az elején. Már ha én vagyok a hibás. Ha ő cseszte el a dolgot, és tőlem várja a bocsánatkérést, akkor várhatná élete végéig.
2012. nov. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Te szerintem igazán jó barát vagy de viszont ő nem.Ha azt várja el, hogy te kérjél bocsánatot tőle akkor ő nagyon szemét lehet.Ám bár ez attól is függ, hogy ki volt a vita okozója és miért?...Én csak annyit mondok mivel te kérsz bocsánatot benned nagyobb a szeretet ő iránta.Remélem ezzel sokat segítettem...Különben jó ez a leveles dolog!Csak így tovább!Kíváncsi leszek mit fog mondani.
2012. nov. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
irdd neki azt hogy "szia,bocsi amiket mondtam nem akartam csak olyanokat mondtam amiket nem szabadott volna,ráadásul egyik haveromtol ideges is lettem szóval kérlek bocsáss meg :(" ha ez nem válik be itt a másik verzió "szia,ez igy nem fog menni szoval szakitok veled!"
2012. nov. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!