Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet ennek az üzenetnek...

Mi lehet ennek az üzenetnek atartalma? Mit üzen Khorr?

Figyelt kérdés

Különös dolgok történtek velem és nem tudom az okát. Körűlbelűl egy éve egy erdei sétámon, amikor megpihentem a tisztáson jött velem szemben egy kutya, olyan kis vizsla féle volt. Furcsa tekintet volt, ahogyan rámmeresztette, mintha a lelkembe látna, de Én nem foglalkoztam vele.

Másnap a következő délutáni sétámon ismét ugyanott volt, mintha már várt volna. Egyszercsak odajött hozzám és elkezdett emberi hangon beszélni. Nagyon csodálkoztam és most biztosan ti is, mert ilyen nem szokott tőrténni, legalábbis annakelőtte még soha sem. Elmondta, hogy egy földönkívüli civilizáció követe és már régóta figyel engem, mert egy üzenetet kell átadnia az emberiségnek rajtam keresztűl. Valamilyen chipbeültetéses Ufós eszközzel tudott beszélni. Az Ő bolygójukon olyan formát őlt amit csak akar, itt most azért lett kutya, hogy észrevétlenül tudjon velem beszélgetni. Nem őlthet emberi alakot, mert egy extradimenzionális háború folyik a világban egy másik univerzummal és lehet hogy figyelnek engem az ellenséges világ kémai és gyanút fognának, ha emberi alakja lenne. Nagyjából így volt ahogyan elmesélte. Azt mondta az üzenetet majd meg fogom érteni, ha eljön az idő, még nem vagyok készen rá, ahogyan az emberiség és még fejlődnünk kell.


Az utóbbi időben egyre kevesebbet látogat meg Khorr, ahogyan a saját világábannevezik és Én egyre tanácstalanabb leszek, mert a saját fejlődésemmel sem vagyok tisztában.


Lehet, hogy az ellenség kémjei gyanút fogtak ? Talán az extragallaktikus háborúban elvesztette valakijét vagy leigázták a bolygóját ? Nem tudom, mert Ő erről nem mond semmit sem. Ti sokat tudtok erről, mi lehet ez.


2011. febr. 22. 00:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Khorr-t elkaptuk, köszönjük a bejelentésed. Nem gondoltunk rá, hogy vizsla képében rejtőzik, de így már könnyű dolgunk volt, csak lenyomoztuk az ipcímed és scanneltük a környéket vizslák után.


Neked pedig ajánlom, hogy ne állj szóba többé a lázadókkal, mert mint látod: az ellenállás hasztalan!

2011. febr. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, szegény Khorr csúnyán megsz.pta...
2011. febr. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát igen, azok a csúnya plejádok...

Biztos 404et erőszakolják Árpival együtt..

2011. febr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az összes hozzászólás negatív...de még a történet sem igaz.


Én vagyok Khorr,és nem vizsla képében kószáltam az erdőben,hanem atomabszorpciós spektrométer alakját öltöttem magamra,a tekintetem azért volt furcsa,mert a felső sorban balról a 4. szememen egy bagoly hegedült...és nem is a kérdezőre vártam,de nem tehetek arról,hogy a kíváncsisága megint belesodorta ebbe az egész extradebillionáris történetbe...

A chipbeültetést pedig kikérem magamnak,belém aztán nem ültettek semmit,a nukleáris hurkatöltőt is a szomszéd galaxis főkertésze szerelte be,mert 10-ből 9 botsáskakutató ezt ajánlotta.

Azt el kell ismernem,hogy odahaza olyan formát öltök,amilyet csak akarok,de nemcsak öltök,hanem hímzek és horgolok is.

Az ellenséges világ kémjei pedig nem figyelnek senkit önmagukon kívül,azt is csak azért,mert heveny önbizalomhiányban szenvedvén potenciazavarokkal küzdenek,és miért is ír a legtöbb ember kék tintájú golyóstollal?


Üdvözlettel:Khorr

2011. febr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindjárt jön 404 és kihirdeti a Galaktikus Háborút.
2011. febr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
404 nem hisz a galaktikus föderációban és a plejádokban se
2011. febr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 404 mesélt a radisokról, ők bármilyen alakot feltudnak venni egyfajta isteni lények az ember számára.


Érdekes a mondandód, de hogy egy szkeptikus szavaival éljek: addig nem tudom elhinni ameddig nem adsz tanú bizonyságot arról hogy igaz, vagy arról hogy nagyon okos vagy és nem találnál ki ilyeneket.

2011. febr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azóta beszéltem Khorral, azt mondta, hogy nem is az az eredeti neve, az csak fedőnév. A knorr mártásról kapta. Kovács Lajosnak hívják a bolygójukon, ahol mindenki magyarúl beszél. Valami olyasmi lenne az üzenet, hogy Mi földlakók változzunk meg, mert akkor saját magunkat elpusztítjuk. Azért nem tudta ezt Khorr jól elmagyarázni eddig, mert valailyen ismeretlen szert szedett valamiféle Katit. De mostmár elmondott mindent. Azért születtünk hogy békében éljünk egymással, jó nem ?!.
2011. febr. 23. 19:20
 9/10 A kérdező kommentje:
Meg valami olyat is mondott Khorr, azaz Lajos, hogy szerezzek be neki valami fűrdősót, de etnabolikus legyen. Én nem tudom mi az, ti értitek ezt.
2011. febr. 23. 19:21
 10/10 anonim ***** válasza:

"Mi földlakók változzunk meg, mert akkor saját magunkat elpusztítjuk"


sejtem mit akarsz mondani, hogy: mert KÜLÖNBEN saját magunkat elpusztítjuk.


Nem kellett volna ennyit fáradnia Knorrnak, szerintem ezt minden ember tudja :D a probléma, hogy mégis pusztítjuk egymást és a jövőnket.


A kati nevű ismeretlen szer pedig mindent megmagyaráz :D

2011. febr. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!