Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan vidítsam fel?

Hogyan vidítsam fel?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon kedves barátom, akinek mostanában nehéz napjai vannak, mert összeveszett valakivel és nem biztos, hogy tudják rendezni és ez kihat az egész életére majd és sok mindent megnehezít számára(nem párkapcsolati téma). Próbáltam beszélni vele, de most arra gondoltam, valami aprósággal megpróbálok mosolyt csalni az arcára, ha mást nem is tudok tenni, legalább ezt szeretném elérni. Arra gondoltam, hogy esetleg írok róla kedves dolgokat kis papírcetlikre, beleteszem egy kis zsákocskába vagy borítékba és odaadom neki. Szerintetek ez hülyeség? Van esetleg valami ötletetek? (Sajnos programokat szervezni most nincs lehetőségem vele. Inkább ilyen apróságokra gondolok.) 23/L (ő fiú, ha ez számít valamit...)

2012. okt. 10. 08:56
 1/1 anonim ***** válasza:
A cetlis nagyon jó ötlet nagyon kreatív
2019. máj. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!