Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megbízhatok még benne?

Megbízhatok még benne?

Figyelt kérdés
Eddig legjobbnak vélt barátnőmben mától nem igazán bízok.. Ma elmondtam neki, hogy az exemmel találkoznék, lehetne köztünk újra valami. Erre ma mondja, hogy elmondta a pasijának, hogy én újra akarok vele járni (exemmel) meg ilyenek... Ki tudja miket mondott még neki rólam. Azóta amióta együtt vannak (-2 hónap) nem jön annyit hozzám, nem marad itt még pár órát, de ha a barátja kéri, megy hozzá, marad vele meg minden. Oké ez nem baj, de akkor is. Azóta titokba buliba volt, ott akar nála aludni, buliba akar vele menni, lóg és ehhez egyszer megkért, hogy hazudjam az anyjának, hogy itt alszik, közbe a barátjánál. Én ebbe nem mentem bele.. Nem tudom mit csináljak. 15/lányok

2012. okt. 9. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Jajj a női ego... :D Simán megbízhatsz benne, most bele van habarodva a paliba és csőegyenest őt látja csak. Ha nem akarsz hazudni akkor mondd el neki egyenest, hogy "Oké, barátok vagyunk, de én nem hazudok XY embernek miattad". Másrészt szerintem az is benne van, hogy neki van valakije neked meg nincs és milyen jó lenne hogyha csak te léteznél neki, de ez nem így van.


Ha zavar, hogy kényeset oszt meg a palival akkor ezt is beszéld meg vele. Ha így sem változik akkor válogasd meg a szavaid előtte és ne mondj kényest, vagy ilyesmi.


Mindenképp beszélgessetek, minek van a szátok?? lol

2012. okt. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Shellycy válasza:

A tavaly a legjobb baratnom is bepasizott.Tobbet volt a pasijaval abban a feleben , mint velem egy evben.

Nagyon rosszul esett nekem, de csak akor jottem ra, hogy mennyire szerelmes, amikor szakitottak.Sirt en kellet megvigasztaljam,ilyen a szerelem.Egyik percben jo a masikban rossz.Jo ha megbizol benne, mert o csak szerelmes, de majd a szakitani fognak kell valaki , aki tamogassa.Hidd el sajat tapasztalatbol mondom.

2012. okt. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én barátnőmnek is van pasija és egy a barátnőmnél 42 évvel idősebb nő bemagyarázta neki, hogy el akarom venni a pasiját pedig ez nem igaz! Ezzel a bizalmába férkőzőtt és barátnők lettek... eleinte csak részben majd teljesen elhanyagolt engem még nem egy nap fb.-on levélben nekem esett, hogy örökre vége a barátságunknak úgy, hogy azt sem tudtam mi a baja... pedig olyanok voltunk mint a testvérek... eleinte szomorú és mérges voltam egyaránt, de tudom, ha egyszer szakít a pasijával, vagy össze veszik a nagy "barátnőjével" aki mellesleg mindent megtesz,hogy össze ugrassza a párjával a bnőmet akkor szüksége lesz egy barátnőre akinek elsírhatja a bánatát... eleinte nekem is megrendült a bizalmam, mert nem tudom miket mond rólam annak a nőnek rólam, de bizalom nélkül nincs barátság szóval még ha nehezemre is esik, de igyekszek megbízni benne... te is tedd ugyanezt! Fogadd el a helyzetet és legyél türelmes!
2012. okt. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!