Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha egyik gyógyszer betegtájéko...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyik gyógyszer betegtájékoztatójában sincs róla szó, akkor megbizhatok benne?

Figyelt kérdés
cefixim hatóanyagú antibiotikumot kezdtem ma szedni. szombaton szexeltem utoljára. fogamzásgátlót szedek -lindynette 20- mindet rendesen bevettem. a fogamzásgátló betegtájékoztatójában nincs felsorolva a cefixim mint olyan hatóanyag, ami csökkentheti a hatását, sem az antibiotikum betegtájékoztatójában, de rákeresetem a neten és -igaz, h nem az első oldalak között, de- látok olyan szövegeket, hogy csökkentheti a hatását. az orvosomnak direkt mondtam, h ne olyat adjon, azt mondta, olvassam el a betegtájékoztatót, és úgy szedjem akkor a fogamzásgátlót, h az délben veszem be,az antibiotikum meg reggel és este. na most ezzel nem vagyok kisegitve. a maival együtt még 2 szem van a fgátlóból, utána szünet. szerintetek terhes lehetek? most komolyan be kéne vennem egy 72órásat?
2012. febr. 6. 18:33
 1/2 anonim válasza:
Annyi biztos, hogy ne idegen emberek véleménye alapján vegyél be ilyen komoly gyógyszereket. Inkább hívd fel a nőgyógyászod, beszélj orvosokkal.
2012. ápr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem lett semmi, beszéltem egyébként az orvosommal.
2012. ápr. 6. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!