Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetek, hogy a barátság...

Mit tehetek, hogy a barátság ne szakadjon meg? Hogyan oldottátok meg ezt a problémát? (Bőv. Lsd. Lentebb)

Figyelt kérdés

Történetem a következő. Először is pasi vagyok, 28 éves. Van egy barátom (hölgy), aki 10 évvel idősebb nálam. Az ismerettség onnantól ered, hogy gyerekként együtt nyaraltunk egy helyen, sokáig tartottuk a kapcsolatot majd megszakadt. 5 éve megtaláltam az iwiwen, sokat smseztünk, emaileztünk, telefonáltunk. Minden ügyes-bajos dolgokról tudtunk. Mivel a barátom viharos házasságban élt, szakított a férjével, majd időközben talált magának egy új élettársat. Az élettárs tudja minden jelszavát az email facebook iwiw fiókjához és az smst is elolvasgatja. Mivel barátok vagyunk, és írtunk egymásnak smst, hatalmas nagy balhék voltak köztük és barátomat megfenyegette, hogy elhagyja...

2010 év elején beszéltem vele utoljára, azóta nem tudok semmit se róla. Megígérte, hogy a pasija féltékenysége miatt majd hív és ő keress, én ne keressem. Nem keresett azóta, igaz én sem.

Mivel érdekelne, hogyan alakult a sorsa a legutóbbi beszélgetésünk alkalmával írtam neki smst-t a múlt héten, és ugyanazt elküldtem neki emailben. Nem reagált rá.

Mit tegyek, hogy ne szakadjon meg a baráti szál? Tényleg jó barátok voltunk, annak ellenére, hogy fiú-lány kizárólagos barátságról van szó....(igaz, 60 km táv volt köztünk).

Az a legújabb tervem, hogy a munkahelyére küldök levelet vagy pedig felhívom telefonon a munkahelyén. Véleményetek?

Mit és hogyan csinálnátok a helyemben? Benne van valami hiba?


Más vélemény: szerintem nem járt jól az élettársával. Senkinek nincs beleszólása abba, hogy kivel barátkozik. A páromnak én sem szabom meg, hogy kivel barátkozzon. Hagyom lélegezni.

Igaz, én is tudom a párom jelszavát az iwiwhez és az email fiókjához, de Uram bocsá', a pofám leszakadna, ha magánéletébe kellene turkálnom.



2012. aug. 13. 13:31
 1/5 anonim válasza:
100%

Szerintem tartsd tiszteletben, hogy NEM AKAR veled barátkozni. Nem igaz, hogy a pasija nem engedi, ha AKARNA, akkor keresne.

Igazad van, senki nem szabhatja meg, kivel barátkozzon. Még te sem...

2012. aug. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ditta323 válasza:
Max teszel még 1 próbát. Ha semmi akkor sajnos megszakad a kapcsolat.
2012. aug. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de akkor miért barátkozott velem egyideig, utána meg már nem?
2012. aug. 14. 12:39
 4/5 harleynagyi válasza:
egyet tanacsolok , felejtsd el !!!! O nem volt igazi baratod ,
2012. aug. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A szerelem erosebb a baratsagnal. Valoszinuleg ezzel bizonyitja a parjanak a szerelmet... Esetleg lelki ismeret furdalasa lenne ha keresne... Ne vedd el a boldogsagat... Ilyen az elet... Ha a baratja vagy hagyod...
2012. aug. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!