Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy pasi barátommal beszéltem...

Egy pasi barátommal beszéltem telefonon, és olyan jó érzés volt hallani a hangját, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Pár éve barátok vagyunk, bár mostanában sajnos kevesebbet találkozunk munka végett. Hiányzott már ezért felhívtam, beszéltünk egy fél órát, és úgy feltöltött, jó érzés volt, mondtam is neki, hogy hiányzik. Aztán utána írtam neki hogy nagyon jó volt hallani a hangját, amit remélek hogy nem értet félre. Magamat sem értem, hogy miért esett jól, bár az egyik munkatársam akinek elmeséltem, azt mondta hogy azért mert ugyan elnyomom magamban, de szerelmes vagyok a srácba. Lehetséges? Barátilag tekintek rá, barátilag hiányzik, ja és mindkettőnknek van párja! Egy barát is hiányozhat, akivel szeretek lenni, és a hangját hallva így is lehet jóleső érzés hogy nem vagyok szerelmes belé, jól gondolom??
ma 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen
ma 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ez még nem szerelem, de tuti van vonzalom
ma 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Barátilag is hiányozhat, ez semmi.
ma 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van egy barátom, akinek annyira kellemes hangja van, mehetett volna szinkronizálni :) de sosem vonzódtam hozzá, mégis mindig jó vele beszélni.
ma 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez még okés érzés lehet barátilag. Tesód/szüleid/gyerekeid hangja is hiányozhat, kelthet benned érzéseket anélkül, hogy szerelmes lennél.
ma 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nincs kielégítve valamilyen szükségleted. Nincs olyan közeged (a párkapcsolatod sem), ami számodra kielégítő. Ezt jelenti. És ez most nem csak a szerelem, hanem figyelem, megértés, intim, mély beszélgetés, tényleg bármi.

Neten van érzések, szükségletek listája.

Az emberek 90%-ának fogalma sincs hogy mik a valós érzései, szükségletei.

ma 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is tudok így érezni. Vagyis szoktam. Jóleső érzés és kész.

Nem szeretnék többet belelátni, van más dolog is, amire koncentrálnom kell.

Örülök, hogy leírtad az érzéseid, köszönöm!

ma 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet jóleső érzés, ha egy régi baráttal újra tudsz egy kicsit beszélgetni. A hangokra egyébként én is érzékeny vagyok, van akinek nagyon bejön a hangja, ez lehet vadidegen ember is.

Nevetségesnek tartom, hogy ilyen dolgokba valaki azt látja bele, hogy nincsenek kielégítve a szükségleteid meg egyéb marhaságok.

ma 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!