Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elegem van abból, hogy folyton...

Elegem van abból, hogy folyton be kell számolnom arról, hogy mikor mit csinálok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Másodéves egyetemista vagyok és kollégista is. Nagyon szeretem és a szobatársaimat is, nagyon jó barátnők vagyunk így 4-en. Viszont egyre jobban zavar, hogy folyton számonkérnek. Ők nem nagyon mozdulnak ki a szobából, én viszont újabban igen. Egyre jobban idegesít mikor elmegyek valahova ( akkor is ha nem sok időre) és mikor jövök vissza rám mordulnak, hogy te mégis hol voltál, mit csináltál. Értem, hogy aggódnak értem és jól is esik de ami sok az sok. Azért mentem koliba, hogy nagyobb szabadságom legyen, és végre azt csinálhassak amit akarok anélkül, hogy bárkinek is be kellene számolnom róla. Finoman próbáltam nekik jelezni, hogy nem fogom mindig elmondani, hogy hova megyek, mit csinálok. Max csak annyit, hogy "elmentem sziasztok" hogy ne aggódjanak. De ennek ellenére még sincsen nagyon változás. Mit csináljak?

ma 10:55
 1/7 A kérdező kommentje:

Ez még lemaradt.

Hozzáteszem, hogy én sem vagyok könnyű eset. Elég makacs vagyok és a tipikus ",nekem ne mondja meg senki mikor mit csináljak", viszont visszafogom magam.

ma 11:03
 2/7 anonim válasza:
0%
Lehet anotalkozol és ott ismerkedsz.
ma 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 lámlámnahát ***** válasza:
9%
abban mi a szabadság, hogy három emberrel vagy összezárva?
ma 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2 Nem anotalkozom.


#3 Jogos a kérdés, viszont a mi kolink ilyen apartman szerű. Jóval élhetőbb, mint a többi nagy egyetem kollégiuma. Szabadság meg az, hogy távol vagyok kicsit a szülőktől és megtanulhatok önállósodni.

ma 11:59
 5/7 lámlámnahát ***** válasza:
22%

#4


az önálló élethez sajnos hozzátartozik a felesleges, idegesítő emberek leépítése is.

az, hogy anyu kérdezgeti, hogy hol voltál, mert izgul, az egy dolog. de egy barátnő ilyet nem csinál, mert nem azért kérdezgeti, mert félt, hanem mert ő a seggét sem hajlandó felemelni a kanapéról, és irigykedve fantáziál, hogy miközben te óriáskukis négerekkel hemperegsz kaszinók titkos szobáiban, ő max. tinderen húzza közben balra a gálvölgyit

ma 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
ADHD
ma 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Önmagukba állandó jelleggel visszatérő válaszokkal le tudsz bárkit szoktatni arról is, hogy egyáltalán megkérdezzen, - nemhogy indiszkrét stílusban nyomuljon. Amikor hétvégén elmész két napra és a 15. kérdés után is azt a választ kapja valaki, hogy túrázni voltál - ugyanabban a hegységben, mint az azt megelőző 14. alkalommal, - nyugodj meg, le fognak szokni a kérdezgetésről, mert legkésőbb, a 38. szemeszter végére rájönnek, hogy teljesen felesleges erről kérdezgetni téged.

Nem annyira bonyolult ez, mint amilyennek tűnik elsőre. :DD

ma 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!