Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátaitok szoktak a fejetek...

A barátaitok szoktak a fejetekben járni?

Figyelt kérdés

Ezt olyan szinten kérdezem, mint a szerelmedre. Eszedbe jut, hogy milyen jó volt vele? Alig várod, hogy találkozzatok, meglásd őt? Bezsongsz tőle?


Mármint hol a határ, ami még normális egy barátságban, és még nem szerelem?


tegnap 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Én azokon agyalok, akik idegesítenek, vagy akiket meg akarok dugni.
tegnap 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem a szerelem ugyanolyan, mint a barátság, csak még testi vonzalom/szex is van.

Vagy szerinted pl a rajongást mi választja el a barátságtól?

Nem gúnyolódom, érdekel a véleményed, mert én is szoktam ezeken gondolkozni.

tegnap 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szoktak. Minden kedves barátra szeretettel gondolok.

Volt nagyon kedves barátnőm, kolléganőm akivel sokat nevettünk meg beszélgettünk és mindig örömmel is meséltem róla mindenkinek. Akkor még dolgozni is szerettem járni miatta. Van még olyan ember (és volt még egy hasonló kategóriás személy), akit nem mondanám barátnak, de mert ő szerintem nem tart engem annak... De olyan ember nekem, aki annyira a szívemhez nőtt, hogy úgy örömmel gondolok felé még azután is amikor felcsesz agyilag. Külsőre egyébként szerintem helyes ha arról van szó, az az aranyosan bénázós kategória. Aki tuti, hogy magára borít valamit. :D Minden olyan és hátsó szándék nélkül szereted mint barátot és akár megölelnéd csak úgy... Volt olyan ember még, (aki nekem nem volt esetem ha arra akarjuk kiélezni a témát - de nem is kellett hogy legyen, hiszen barátságról beszélünk) akivel nagyon jó viszonyba kerültük. Mindig szívattuk egymást, nagyon szívemhez nőtt és tiszta rosszul esett amikor másokkal is nagyon jól érezte magát. Aztán elköltözött és nagyon sajnáltam. Szóval volt ilyen is olyan is, de mindenki nagyon belopta magát a szivembe ki ezért, ki azért. Mondjuk, közös volt bennük, hogy csetlős botlós fajták. A barátnőm az egyetlen volt aki pont nekik az ellentéte. Ő magabiztos volt, sok embernek szúrta a szemét, de én nagyon jól kijöttem vele. Végülis én sem voltam sok embernek kedvence, de nem is érdekelt mit gondolnak rólunk.

tegnap 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm 3, ilyen értelemben gondoltam a kérdést. Nagyon hasznos tapasztalatokat osztottál meg velem, hálás vagyok érte.

Elnézést, ha félreérthető volt a kérdésem másoknak. Szóval ha ilyen szemléletben lenne még másnak is hozzászólni valója, akkor kérlek ne hagyjátok magatokban 🤗

tegnap 17:11
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Igazán nincs mit! :)

Én nagyon tudok ragaszkodni emberekhez. Megmagyarázni sem tudom miért ragaszkodok némely emberekhez annyira. Volt olyan, hogy az egyik szívemnek kedves csetlős botlós barátomnak megmondtam mindenki előtt aki ott volt, hogy én szeretem őt (mint embert, barátot). Jó nagyot nézett akkor, szerintem nem számított rá... de a többiek is néztek egyet, hogy így ki mertem nyilvánítani. Nagyon haragudtam azokra, akik bántották őt. Sokan ki akarták használni, mert túl jámbor igen ember volt, azokkal össze is vesztem.

tegnap 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kimondottan a fejemben járnak, hanem bizonyos dolgokról, történésekről elég könnyen és sokszor eszembe tudnak jutni. Vannak belső poénok, vagy közösen átbeszélt dolgok, közösen megélt dolgok és elsősorban ezekről ugranak be könnyen és hamar.
tegnap 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!