Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek több barátot?

Hogyan szerezzek több barátot?

Figyelt kérdés
Talán 1 barátom van, azon belül pár emberrel még jóban vagyok nagyjából, de nincs közös hang. Tudni illik, hogy az osztályba drogokkal, snüsszel, cigivel cserélgetnek egymással, és szinte erről beszélnek egész nap egymásnak. Én nem cigizek, nem iszok energiaitalt stb... A többiek el ítélnek, csak azért mert nem ismernek engem. Hogyan szerezzek több barátot? Anyum is egyfolytába piszkál hogy ne csak 1 barátom legyen, meg hasonlók. Valami ötlet?
ma 06:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Írd össze a hobbikat, bármilyen tevékenységet, amelyeket ki szeretnél próbálni. Keress rá, hogy élőben hol vannak ilyen lehetőségek, ahol hasonló érdeklődésűek vannak.

Tehát: új közösséget érdemes keresni.

ma 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Baratot nem szerezni kell, az majd kialakul

Drogosokat meg le kell szarni

ma 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!