Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Számotokra mi a különbség egy...

Számotokra mi a különbség egy életre szóló barátság és szerelem között?

Figyelt kérdés

Alapjában véve azt szokták kiemelni, hogy szerelemnél ott van a testiség, ami plusz egy barátsághoz képest. Ugyanakkor a barát az, aki semennyire sem akar megváltoztatni, hanem pont azért szeret, aki vagy.


Én még nem tapasztaltam igaz barátságot, szerelmet is csak félgőzzel, hosszas belső győzködés árán voltam kialakítani, ami leírás alapján inkább csak erős kötődésnek mondható, mint szerelemnek.

Egyéb infó, hogy bi srác vagyok, és a jelenlegi érzelmi kavarban nehezen tudom pontosan érezni azt, hogy most egy társkeresőn én szerelmet, barátságot vagy szexet keresek akármelyik nem felé.



ma 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként írom,hogy szerelem is és barátság is volt az életemben.Igen,csak volt mind a kettő.

A szerelem elmúlt és el is hagytak.

A barátaim, akiket igazinak hittem, azok pedig a szerelmük, párkapcsolatuk miatt váltak köddé.

Lehet, hogy furcsa,de a barátokkal sokkal több szálon kapcsolódtunk ,ezért is fáj jobban, ahogy eltűntek :/


F

ma 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Baráttal nem szexel az ember. Az igaz szerelem meg idővel annyira komollyá válik, hogy házasság, gyerek, család lesz belőle.

Igaz barátság szerintem nem létezik, mert az érdek nélküli lenne.

ma 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1-es sajnálom a keserű tapasztalataidat, azért bármikor jöhet valami, ami erre mégis rácáfoljon.

Mintahogy a barátok visszaszorultak, ahogy a magánéletük komolyra fordult, én úgy gondolom, hogy egy igazi barát nem csak kapcsolati pótlék, hanem valami, ami a szerelem mellett is ki fog tartani.


#2 miért gondolod, hogy nincs igaz barátság? Vagy akkor igaz szerelem sincs szerinted?

ma 18:43
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Szeretlek
ma 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Barátságban elfogadnak amilyennek vagyok.

Szerekmi kapcsolatban meg megy ez a hol voltál miert nem vetted fel, vagy ha hízna a nő 2 gyerek után már lecserélnek, meg ezek, a barátok meg még a temetésemen is ott lesznek.

ma 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jól össze vagy kavarodva!

De esküszöm, lehet, hogy ugyanígy érzek, mint te.

ma 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!