Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátilag ha megkérem a lány...

Barátilag ha megkérem a lány haveromat egy ilyen dologra ezt minden pasinak megteszik?

Figyelt kérdés
Új nadrágot vett megkérdezte hogy hogy áll rajta, én meg mondtam hogy elölről jól, de forduljon meg hátul hagy vegyem szemügyre a fenekén is. Simán megfordult mindenféle arcpír nélkül, sőt azt sem mondta hogy ne már. Ezt a csajok minden pasinak akit jól ismernek megmutatják?
tegnap 13:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
26%

Nem, a legtöbb nő szemben áll a pasival, ha pedig el kell fordulnia, lepedővel takarja el a fenekét.

Amúgy ez az oka, hogy a lányok utcán szorosan a házfalakhoz simulva oldalazva közlekednek

tegnap 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
54%
Nem mindegyiknek, csak akire abszolút nem tekintek potenciális partnerként.
tegnap 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
66%

Ha az utcán sétálok, mindenki a hátsómat látja aki mögöttem van, szóval... Ez önmagában nem nagy dolog.


Szeretnéd, ha csak neked mutogatná? :)

tegnap 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Értem. Köszi mindenkinek! De!

Annyi van a dologban, hogy ma délután beszélgettünk séta közben, és felhozta hogy nagyon szeret velem lenni, és azt is emlîtette hogy össze is jöhetnénk. Szóval....

tegnap 20:06
 15/19 A kérdező kommentje:
Ja igen, abban a buliban igaz hogy ittasak voltunk, de akkor is ő kezdett közeledni, hogy hozzám bújt ölelgetett.
tegnap 20:08
 16/19 anonim ***** válasza:

mi mostanában ez a sok töketlen kérdés?


Komolyan, ha ez a mai nagy átlag, akkor inkább szűzen halok meg.


Ne haragudj, ha ennyire nem ismered sem a nőket, sem az embereket, akkor még hosszú út áll előtted egy párkapcsolatig.


Tudom, tudom, mindenki leszja már ezt, és nem is akarnak sem párok, sem kapcsolatban lenni a szó szoros értelmében, csak lenni egy másikkal, néha összefeküdni, aztán nézni ki a fejekből.


Semmit nem tudsz az emberekről. Hány éves vagy?

tegnap 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

16

27 éves vagyok, de azelőtt mindig azt mondta hogy a legjobb barátja vagyok. El is fogadtam, nem közeledtem tiszteletben tartottam, míg most kiderült hogy többet akar. Bár mondta egy tapasztalt haverom hogy a csajok nem mindig azt mondják amire gondolnak, vagy amit szeretnének. Igaz is lett ebben az esetben.

ma 05:54
 18/19 A kérdező kommentje:
Ja és mekérdeztem tőle ha már így alakult! A fenekét (nadrágját) nem akárkinek mutatná meg! Nem véletlenül kérdezte meg hogy jól áll e. (Impotens, nem potenciális partner a válaszokban...köszi)
ma 06:01
 19/19 anonim ***** válasza:

27 éves vagy?

17 évestől is töketlen lenne ez a viselkedés.

Osztom #16 véleményét, ha ilyen az átlag fiatal, már dolgozó felnőtt férfi, aki egyébként egyedülálló és elvileg (?) a nőkhöz vonzódik - nos akkor kb. annak a nőnek lesz párja, aki leszólítja és randira hívja a férfiakat. Érdekes, 100 éve külön iskolába jártak a fiúk és a lányok, jóformán alig volt köztük kapcsolódás kamaszkorukban, mégis talpraesettebben közeledtek a nőkhöz.

ma 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!