Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátilag ha megkérem a lány...

Barátilag ha megkérem a lány haveromat egy ilyen dologra ezt minden pasinak megteszik?

Figyelt kérdés
Új nadrágot vett megkérdezte hogy hogy áll rajta, én meg mondtam hogy elölről jól, de forduljon meg hátul hagy vegyem szemügyre a fenekén is. Simán megfordult mindenféle arcpír nélkül, sőt azt sem mondta hogy ne már. Ezt a csajok minden pasinak akit jól ismernek megmutatják?
tegnap 13:41
1 2
 1/18 anonim válasza:
87%
Most mi ebben a nagy dolog? Nem a nadrágját húzta le. Te valami 18. századi figura vagy, hogy egy ilyenen kiakadsz?
tegnap 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Ezek a pasik minden csajnak akit jól ismernek csak úgy odamondják, hogy fordulj meg, hogy megnézhessem a fenekedet?
tegnap 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Nincs ebben semmi.

Ha az utcán egy csaj mögött mész kb ugyan az a szitu.

Ha tangás fürdőruhánál csinálná ezt akkor is természetes lenne mert, ha strandolni mentek akkor is ugyan azt ugyan így fogod látni mint ott akkor.

tegnap 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem akadok ki ezen, csak az a kérdés hogy minden pasinak megtenné? Fogtam már meg, simogattam is a fenekét, bár az buliban volt...
tegnap 14:04
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Bocs, de mi abban az annyira "megtennék" dolog, hogy valakinek hátat fordítanak?????
tegnap 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
49%

Mi azt nem tudjuk, csak ő.

Szerintem az, hogy te megfogtad a fenekét buliban, sokkal gázabb, mint hogy ő megfordul, hogy megnézhesd, hogy áll rajta hatul a nadrág.

De akkor neked is egy kérdés: te minden csajnak csak úgy megfognád, megsimogatnád a fenekét buliban?

tegnap 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem tennék meg minden pasinak csak annak akiről tudják hogy impotens és nem jelent veszélyt
tegnap 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"Fogtam már meg, simogattam is a fenekét, bár az buliban volt..."


Ha akkor hagyta és te nem vagy meleg, akkor nem értem, hogyhogy csak haveri a viszony köztetek.

tegnap 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

#8:

Mert nem minden férfi a farka után megy. ;)

tegnap 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem most olyan választ vár, hogy

“Neeem, nem tesznek meg ilyet mindenkinek, hiába a barátjuk”

“Biztos tetszel neki azért”

“Tuti mert akar tőled valamit”

“Te különleges vagy neki csak azért”

tegnap 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!