Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az alábbi barátság fajták...

Az alábbi barátság fajták közül ti melyiket kerülitek el a legjobban?

Figyelt kérdés

Gergely: Kihasznál, sajnáltatja magát, és te lehetsz akár mennyire beteg, mindig magadra hagy.


Péter: Nagyon sokat ír, minden egyes gondolatát megakadja veled osztani. Keress és érdeklődik, de néha túl sok.


Adolf: Szinte néhányszor keress fel hogy mi újság, 3-4 hétig ő is képes ignorálni.



ma 14:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Kinek jut eszébe Adolfnak hívni a gyerekét??
ma 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Testvérem Adolf
ma 15:50
 13/24 anonim ***** válasza:
55%

Most ha csak online ez az egész, akkor igazából mindhármat, mert ebben a formában mindhárom kártékony. Egy igazi freak show a felsorolásod, itt senki se normális :D Legfeljebb a sorrend tér el, kinek mi a legrosszabb ezek között. De akkor rangsorolom nálam hogy van ez:


1. Gergely nálam az egyértelmű legrosszabb arc. Volt dolgom hasonló figurákkal, össze vissza pofátlanul hazudoznak, lehúznak, kétszínű kis sunyi férgek. Meg ugye amikor mindenben te vagy a rossz és nem tudod megbeszélni vele mert folyton csak magával van elfoglalva hogy ez az egész neki mekkora trauma, közben nem is ő az áldozat hanem ő árt másoknak :D És persze másoknak is téged fog feketíteni hogy te vagy a rossz, ő meg akit bántanak. A hideg ráz az ilyen emberektől, hatalmas ívben kerülöm őket.


2. Na ez holtverseny. Attól függ hogy Adolf számomra mennyire fontos, mert ha csak random elvont levelezőpartner, akkor még bele is férhet a 3-4 hét. Bár jelzem így nem sok értelme van, mert mire írtok már meg is feledkeztek egymásról hogy létezik. Meg itt többnyire nem is az szokott lenni hogy éli az életét és dolgozik vagy tanul, hanem többnyire chatelget és nyomja a tiktokot és úgy szar le másokat. Mert millió+1 embert gyűjt maga köré. Szintén nem szimpatikus. De csak azért nem fixen 2. helyezett és azért holtverseny, mert belegondoltam hogy Péter is mennyire gáz. Ott az ilyen Pétereknél az a fő probléma hogy te mondhatsz neki bármit, reagálhatsz nyíltan és őszintén hogy ezt ne, őt csak az fogja érdekelni hogy rádöntse az irreleváns hülyeségeit, és akár kéretlenül is folyton megtalálva vele. Nem érzi hol a határ, csak önti és önti, a végén már az ignore gombot is rá kell nyomd hogy ne tőle villogjon folyton az alkalmazás. És ha mondom figyelj ez nem érdekel beszéljünk másról, akkor se változik a szitu. Nagyon idegesítő tud ez is lenni, szintén volt már benne részem.


Szedjétek össze magatokat gyerekek, mert ez így nagyon low, nagyon trash :D És most még fiatalok vagytok, ott a suli meg a többi, de baromira nem lesz senkitek a végén ha így folytatjátok. Mert mindenkit elvadítotok magatok körül. Huszonévesen meg nem annyira vicces dolog a magány, főleg nem életetek végéig.

ma 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Péter az olyan, hogy közös lelkizés!
ma 15:57
 15/24 anonim ***** válasza:
42%
Adolfot elvből nem.
ma 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
74%
Az évek során volt mindhárom féle barát az életemben, de a Gergelyeket leépítettem.
ma 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
74%
Ezekben mi a barát? Mindegyik csak saját magával van elfoglalva, és nem veszi észre, hogy a másik félnek mire lenne igénye; több vagy kevesebb kapcsolattartásra, figyelemre.
ma 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
87%

A mai világban munka és párkapcsolat mellett nem vagy napi kapcsolatban a barátaiddal, pláne nem érsz rá napi szinten írogatni. Ez irreális.

Adolf magától felkeres időnként, hogy mi újság, nem telepszik rád, de nem is hagy magadra. Ő a nyerő. Gergely kuka, aki kihasznál, az nem barát.

ma 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség.
ma 16:45
 20/24 anonim ***** válasza:
69%

"Péter az olyan, hogy közös lelkizés!"


Tehát te vagy Péter, azt már biztosra látjuk, bár eddig is sejtettem. Egyébként ne kábítsd magad, nem közös lelkizés. Ha valóban közös lenne, nem lépnének le ezek az emberek, hanem együtt lelkiznétek. Meg ha valóban közös lelkizés lenne, akkor nem tudna túl sok sem lenni, hiszen kölcsönösség van az érdeklődésben is oda vissza. Le lehet pontozni ha nem tetszik, de tényleg baromi terhelő tud lenni az ilyen is. És megértem hogy tök gáz ha kihasználják azt hogy igényed van emberekre, de attól még ott van ez is amit mondtam, hogy volt dolgom hasonló emberrel. És hiába mondtam neki hogy ez nem érdekel annyira, hiába váltottam témákat érdekesebbre, mindig a saját önző vágyainak megfelelő irányba vitte vissza a beszélgetést. Meg a saját tök triviális dolgait erőltette, az hogy én épp egyéb dolog miatt rossz passzban vagyok, kicsit se zavarta, vagy érdeklődött róla. Pedig ha csak ennyi kéne belőlem hogy legyen kire önthesse a szemetét, akkor az minek legyek én? Egyébként meg valahol törvényszerű, hogy ez a két típus kihasználja egymást. Ha végiggondolod rájössz miért. És amint változol te magad is, kikopnak az ilyen Gergely féle "barátok" is az életedből. Jóból mondom még mindig, attól hogy nem csomagolom selyempapírba. De néha pont ez kell, ha a szép szó már nem hat.

ma 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!