Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hány emberrel szoktál barátkoz...

Hány emberrel szoktál barátkozni egyszerre, hogy tudsz sok emberre figyelni, nem keveredsz bele, hogy mikor ki mit mondott stb.?

Figyelt kérdés
tegnap 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Én senkivel, az emberek nagy része úgyis csak hiteget, eltűnik, nem áll melléd a bajban, nekem meg nincs szükségem az ilyesmire.
tegnap 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egyetlen közeli barátom van, a többi ismerősömmel csak felszínesen eldumálok, majd megosztom a hallottakat a barátommal. :)
tegnap 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor próbáltam barátkozni, akkor úgy 2-10 között. Mikor hogy, ki volt szimpatikus/érdekes éppen

(Aztán az más kérdés, hogy amúgy meg én krrvára senkinek se vagyok érdekes, így feladtam az egészet 🤷‍♂️)


De ja, sima ügy... ha belekeveredtem is, mi volt..? Elmeséltem egy jó sztorit a másik embernek, ennyi. Azt úgy észreveszed, hogy kivel jó neked... kivel van meg a közös hang elég hamar, és így könnyen megértitek egymást, és egyszerűen már nem gáz egy ilyen szituáció, ahol félreértesz valamit, hanem inkább csak egy beszédtéma, amiből jönnek az asszociációk, alapja ahumornak, új témáknak, információcserének... ha olyannal haverkodsz, akivel nem lesz lazulós a dolog, akkor... sajnálom, de jobb, ha más embert keresel. Akivel már a legelején is kínszenvedés egy beszélgetés is, az nagyon nem jó jel. Erőltetem sok ilyet, de nincs értelme, nem lesz változás

ma 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez nagyon igaz, köszi. A nehezen menő beszélgetéseknek tényleg semmi értelmük, bennem van a hiba, hogy ezeket is erőltetném. Nincs sok barátom, ezért örülök, ha valakivel sikerül pár levélnél többig jutni. :D
ma 10:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!